Detská čokoládovňa HoplaLand ONE Voderady

Email Telefón Web

Ponuka kvalitnej horúcej čokolády v atraktívnom detskom prostredí

Detská čokoládovňa je situovaná v atraktívnom prostredí rodinného zábavného centra, pri hlavnom vstupe do prvého slovenského outletového komplexu vo Voderadoch. V čokoládovni Vám pripravíme skutočnú pochúťku – horúcu čokoládu Lucas, čaje Dilmah, pestrý výber zdravých ovocných nápojov z acaica alebo iného tropického ovocia, ale tiež širokú ponuku bežných nealkoholických nápojov.

Kakao použité na výrobu čokolády LUCAS pochádza z Kolumbie. Je vždy z jednej oblasti pôvodu, jedného konkrétneho regiónu, nikdy nemiešané, vďaka čomu môžeme v čokoláde cítiť chuťové prívlastky, ktoré vznikli pôsobením výnimočných mikroklimatických a pôdnych podmienok. Druhy kakaových bôbov použité na výrobu čokolády LUCAS sú trinitario a criollo. Ponúkajú jedinečnú kombináciu ovocno – kvetových vôní a chutí s náznakmi orieškov. Takáto čokoláda je kvalitovo neporovnateľná s čokoládami Európskej produkcie. Čokoláda LUCAS je sladená výlučne trstinovým cukrom, obsahuje 100%kakaové maslo a kakao použité na jej výrobu je Fino de aroma. Fino de Aroma je označenie dané organizáciou International Cocoa Organization (ICCO), ktoré pomenúva jedinečnú vôňu a chuť kakaa. Iba 8% svetovej produkcie kakaa je kakao Fino de Aroma.

Detská čokoládovňa je súčasťou Detského sveta HoplaLand, ktoré je centrom rodinnej zábavy, poskytuje tiež služby detského kútika, organizovanie nezabudnuteľných detských narodeninových osláv.

V príjemnom nefajčiarskom prostredí čokoládovne sú srdečne vítaní nielen hostia s deťmi, ale všetci milovníci kvalitnej čokolády.