Copček – detské kaderníctvo a manikúra

Adresa Nevädzová 6, 82101 Bratislava Email info@copcek.sk Telefón +421948849657 Web www.copcek.sk

Novootvorené detské kaderníctvo a manikúra v OC Retro v Bratislave. Príďte sa s detičkami na nás pozrieť a ostrihať v autách alebo kresielkach.

Krásne a detsky zariadené kaderníctvo a manikúra pre dievčatá a chlapcov. Vytvoríme nový účes pre vašu princeznú alebo malého rockera! Ak sa Vaše dieťa bojí strihania, príďte sa najprv pozrieť. Dieťa sa môže pohrať v našom detskom kútiku, nasadnúť do auta a zoznámiť sa s prostredím. Naše milé kaderníčky každé dieťa presvedčia, že k ostrihaniu vláskov žiaden plač netreba. A za každé statočné ostrihanie ich neminie malá sladká odmena. A rodičia si u nás zatiaľ môžu dať kávičku.

Potrebujete nový „fancy“ účes na party, oslavu alebo inú príležitosť?  Zvládneme všetko cez umývanie, regeneráciu, strihanie, česanie, kulmovanie až po namodelovanie účesu hviezd. A k skvelému účesu patria aj upravene nechtíky. Naše vybavenie je prispôsobené priamo pre deti.

Kresielka ako športový kabriolet alebo offroad nadchnú každé dieťa. A pre princezné máme vyšperkované kreslo ako z rozprávky. Všetky služby poskytujeme s použitím prírodnej vegánskej a vegetariánskej kozmetiky (vodou umyvateľné laky na nechty, netoxický minerálny makeup nielen pre deti, vlasové produkty bez parabénov s výťažkom z rozmarínu, ktorý odoženie aj všičky) . Túto si u nás môžete rovno aj zakúpiť. Ocenia ju nielen detičky ale aj mamičky. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zdroj: www.copcek.sk