Chata LUBETHA, Ľubietová 477

Adresa Ľubietová 477, Ľubietová Email chatalubetha@agromepa.sk Telefón 048/419 52 27 0903 247 847 Web www.chatalubetha.sk

Chata LUBETHA – to pravé miesto pre školy v prírode, výlety, lyžiarske kurzy, tábory. Krásne prostredie, výborná domáca kuchyňa a príjemný personál je len časť toho čo ponúka chata Lubetha. Kapacita 85 +15 osôb. Ihriská, preliezky, hojdačky, trampolína, altánok, indiánska osada. Tešíme sa na Vás!!!

Chata Lubetha je situovaná v tichom horskom prostredí Veporských vrchov, ďaleko od mestského ruchu s kapacitou 85 + 15 osôb.

 

Pre maximálne súkromie je tu možnosť rezervovať si celú chatu, ideálnu pre školy v prírode, školské výlety, lyžiarske kruzy, pre rodiny s deťmi ale aj rôzne oslavy. Okolitý areál, poskytujúci rôzne detské atrakcie, športoviská a oddychové zóny, je prispôsobený deťom. Rodinná atmosféra, výborná domáca kuchyňa a príjemný personál je len časť toho, čo ponúka chata Lubetha.

 

V priestoroch chaty sa nachádza herňa a spoločenská miestnosť, kde sa v prípade nepriaznivého počasia deti zabavia, alebo kde môžete zorganizovať diskotéku. Na športovanie Vám poslúži minifutbalové ihrisko a basketbalové ihrisko. Pre deti sú tu detské preliezačky, detský domček, domček na strome, trampolína, hojdačky, indiánska osada, ihrisko pre živé človeče. Vo vonkajšom areáli nájdete altánok, vhodný na gulášové akcie či táboráky. Atmosféru dopĺňa jazierko. Pre najmenších je k dispozícii detský kútik. V herni si môžete zahrať stolný tenis, stolný futbal, basketbal alebo šípky. Ubytovaciu časť tvoria dvojlôžkové izby, apartmán a bunky, ktoré pozostávajú buď z dvojlôžkovej a štvorlôžkovej izby alebo dvojlôžkovej a trojlôžkovej izby, ktoré sú kompletne zrekonštruované. Majú vlastné sociálne zariadenie a sprchový kút.

 

Parkovisko, na ktorom môžu parkovať aj autobusy, sa nachádza priamo pri chate a je bezplatné.

Neďaleko areálu sa nachádza letné kúpalisko a v zime je k dispozícii blízke lyžiarske stredisko Strelníky, poprípade je možnosť zabezpečenia dopravy do vzdialenejších lyžiarskych stredísk.

Zdroj: www.chatalubetha.sk