Brekeke – požičovňa hračiek a hier Trnava

Adresa J. Slottu 39, 91701 Trnava Email pozicovnabrekeke@gmail.com Telefón +421950259309 Web www.pozicovnahraciek.sk

Brekeke je online požičovňa hračiek a hier v Trnave. Požičajte si kvalitné drevené hračky a montessori pomôcky, spestrite si upršaný deň hrou či knihou.

Máte doma záplavu hračiek, o ktoré vaše deti už stratili záujem? Nechcete stále kupovať ďalšie a ďalšie hračky? Alebo by ste radi investovali do drahšej hračky, ale nie ste si istí, či vaše dieťa zabaví?

 

To všetko vyrieši naša online požičovňa hračiek, hier a kníh

Nemusíte kupovať, stačí si požičať!
Poskytnete svojím deťom nové podnety, zabavíte ich vo chvíľach, keď sa nedá ísť von,
a môžete hračky častejšie obmieňať bez toho, aby vznikal odpad, ktorý zaťažuje naše životné prostredie.

Nech sa páči, pozrite si ponuku našich hračiek, montessori pomôcok, spoločenských hier a kníh, a napíšte nám, čo by ste si radi vypožičali. Dohodneme sa na spôsobe vyzdvihnutia či zaslania, a po zaslaní platby za požičovné si hračky môžete prevziať a na 2 týždne sú vaše. Ak by sa vám hračka zapáčila, je možné dohodnúť predĺženie výpožičnej doby. Po uplynutí doby zapožičania nám hračky vrátite dohodnutým spôsobom.Novinkou sú tématické boxy a mystery boxy, ktoré sú ušité na mieru podľa záujmov a veku dieťaťa.

Môžete si vybrať niektorú zaujímavú tému ako dinosaury, ľudské telo či emócie, pripraviť sa s nami na nástup do školy či škôlky, a získate tak box plný aktivít na mesiac hrania.

Vieme vám aj vyskladať mystery box plný prekvapení, ktorý prispôsobíme veku vášho dieťaťa. Ponúkame aj predplatné mystery boxov na niekoľko mesiacov dopredu, za zvýhodnenú cenu. Každý mesiac tak bez námahy dostanete novú krabicu plnú prekvapení, zaujímavých hračiek a podnetných pomôcok.

Hračky sú pravidelne kontrolované a čistené pre zaručenie bezpečnej hry vašich detí.

Zdroj: www.pozicovnahraciek.sk