Block Dock – Climbing gym Bratislava

Adresa Púchovská 14, 831 06 Bratislava Email info@blockdock.me Telefón +4212210 205 20 Web blockdock.me

Nefalšovaný bouldering s neopakovateľnou atmosférou v Bratislave!

Kurzy boulderingu

Kurzy boulderingu v Bratislave na lezeckej stene BLOCK DOCK vedú skúsení tréneri. Môžete si vybrať tréning 1 alebo 2 krát do týždňa po dobu 1 mesiaca alebo dlhší intenzívny kurz boulderingu na 3 mesiace s permanentkou v cene. V 3-mesačných kurzoch je v cene aj testovanie výkonnosti. Tieto kurzy odporúčame všetkým, ktorí sa chcú naučiť ako bouldrovať. Pokročilým lezcom, ktorí chcú vyliezť ťažké cesty, pomôžeme zlepšiť ich výkonnosť.

Krúžky a tréningy lezenia pre deti

Krúžky a tréningy pre deti od 6 do 12 rokov a od 12 do 16 rokov. Cieľom detských krúžkov a tréningov lezenia je naučiť deti základným pohybovým variantom na bouldrovej lezeckej stene. Práca tela vo vertikálnej, položenej a previsnutej polohe, technika nôh a rúk, používanie celého tela, rovnováha a dynamika. Deti hravou formou prirodzene zosilnejú a naučia sa techniku lezenia na nízkej stene tzv. bouldrovke. Lezenie je bez istenia s dopadom na žinenky. Lezenie odporúčajú fyzioterapeuti, pretože zlepšuje držanie tela a podporuje zdravý vývoj chrbtice u detí.Tento moderný šport je súčasťou olympijského športu, ktorý sa prvý krát predvedie na OH Tokio 2020.

Detské oslavy

Najlepšia detská oslava je tá s kopou kamarátov s hrami a v pohybe. Lezecká stena ponúka priestor na spoločnú zábavu skupiny detí. Máme pripravený program v zaujímavom prostredí. Detská oslava je nastavená na 2 hodiny a objednáva sa podľa počtu detí. Súčasťou je program, výzdoba a základné občerstvenie. Tortu nechávame na Vás. Oslávenec dostane darček aj od BLOCK DOCK.

Lezecká plocha steny

650 m2


Tréning lezenia

7 m dlhá 45 stupňová stena plná chytov, campus board, moon board s on-line aplikáciou na cvičenie. Tu zosilnie každý.


Workout zóna

Hrazdy a bradlá, jednoručné činky, kettlebelly, kruhy, olympijská tyč, lavička, cvičebné podložky a bloky, TRX na funkčný tréning


Chillout a Bar

Bar s príjemným posedením, šatne a sprchy, oddeliteľný priestor na špeciálne príležitosti

Otváracie hodiny:

Pondelok:         13:00 – 22:00
Utorok:             06:00 – 22:00
Streda:              13:00 – 22:00
Štvrtok:             06:00 – 22:00
Piatok:              13:00 – 22:00
Sobota:             09:00 – 22:00
Nedeľa:             09:00 – 22:00

KOMPLETNÝ CENNÍK NÁJDETE TU!

Zdroj: blockdock.me