Bioland

Adresa Tehelná 1662/3, 902 01 Pezinok Email eshop@bioland.sk Telefón 02 38 10 52 25 Web www.bioland.sk

Celý sortiment potravín, ktorý ponúkame v našich predajniach Vám privezieme aj priamo domov či do práce.

Celý sortiment potravín, ktorý ponúkame v našich predajniach Vám privezieme aj priamo domov či do práce. Rozvoz prebieha našim chladiarenským autom a zaručuje dodržanie chladiaceho reťazca. Doručujeme teda nielen suchý tovar, ale aj chladený a mrazený tovar, ovocie a zeleninu.
Časy, miesta a spôsob doručenia
Na našej stránke sa dá objednať len tovar, ktorý je aktuálne skladom. Môže sa však stať najmä pri zelenine a ovocí, že sa vypredá veľmi rýchlo alebo nebude už v požadovanej kvalite, prípadne, že nám ho nedodajú v požadovanom množstve. Vtedy nemusíme byť schopní takýto tovar doručiť na Vami vybraný termín. Náš personál sa však s Vami spojí a dohodne buď neskorší termín doručenia, náhradu za chýbajúci tovar alebo Vám doručíme zásielku bez chýbajúceho kusu.

Spôsoby doručenia ponúkame nasledovné:

 

Rozvoz Bratislava a okolie
Objednávku Vám v rámci Bratislavy a okolitých miest privezieme každý pracovný deň v čase od 10:00 – 20:00 (platí pre objednávky odoslané aspoň deň vopred do 16:00). Pred doručením Vás budeme kontaktovať telefonicky.
Medzi okolité mestá patrí: Záhorská Bystrica, Stupava, Marianka, Borinka, Devínska Nová Ves, Sväty Jur, Limbach, Viničné, Ivanka pri dunaji, Jarovce, Rusovce, Čunovo, Rovinka, Dunajská lúžná, Záslesie, Miloslavov, Most pri Bratislave, Malinovo

Objednávku Vám doručíme najbližší pracovný piatok 10:00 – 22:00 (platí pre objednávky odoslané do stredy 10:00). Vo štvrtok sa Vám pokúsime čas doručenia čo najviac upresniť.

Ponuka platí v rámci krajov: Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra. A okresov: Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Banská Štiavnica, Bytča, Žilina, Martin, Turčianske Teplice, Ružomberok.

Kuriérska služba DPD Vám doručí tovar priamo na vybrané miesto už nasledujúci pracovný deň (pri objednaní do 12:00 predošlého dňa), pri veľkej vyťaženosti do 2 pracovných dní. Mailom alebo cez SMS budete informovaný o termíne doručenia s možnosťou zmeniť deň, alebo adresu doručenia.

Pozor, touto možnosťou sa nedajú dovážať chladené a mrazené produkty. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa dá kuriérovi platiť IBA kartou.

Zdroj: www.bioland.sk