Babyvillage

Adresa Tomášikova 50/E, 821 04 Bratislava Email babyvillage@babyvillage.sk Telefón +421905737321 Web www.babyvillage.sk

Štýlový e-shop a kamenná predajňa pre deti a rodičov. U nás nájdete originálne hračky, oblečenie a doplnky pre deti.

Rodinný e-shop a kamenná predajňa  pre deti a ich rodičov www.babyvillage.sk vznikol v roku 2014 ako reakcia na to, že sme nášmu malému synovi nevedeli zaobstarať pekné, možno troška netradičné a praktické oblečenie, doplnky a hračky. Tak sme sa to rozhodli zmeniť a založili sme malý internetový obchod. Medzičasom sa nám narodil aj druhý syn a spolu s deťmi nám rastie aj náš e-shop.

Pri výbere nových produktov a značiek si vždy kladieme otázku, či by sme ich kúpili aj našim deťom. Takže vychádzame z vlastných skúseností a do obchodíku vkladáme aj kus rodičovskej lásky a srdca 🙂 Prinášame dizajnové a praktické vecičky a značky, ktoré zväčša nenájdete v klasických obchodoch. Vychádzame z vlastných skúseností, keďže sami máme doma dve malé ratolesti.

Nájdete nás aj v kamennej predajni na Tomášikovej 50E v Bratislave, kde sme spolu s www.jezkobezko.sk vytvorili krásny priestor, ktorý sme nazvali #hravydetskyobchod. Kým sa Vaše deti zahrajú v nádhernom detskom kútiku, vy môžete v kľude nakúpiť hračky, detské oblečenie, doplnky a topánočky.

Tešíme sa na Vašu návštevu 🙂

Zdroj: www.babyvillage.sk