Babytrend.sk – Internetový obchod s detským tovarom

Adresa Bystrická cesta 45, Ružomberok Email info@babytrend.sk Telefón 044 - 430 00 33 Web www.babytrend.sk

BABYTREND.sk – Internetový obchod s detským tovarom, Kočíky, Autosedačky, Kojenecký tovar, Hračky, Detský nábytok a oblečenie

Babytrend.sk sa venuje predaju detského sortimentu so zameraním sa na rozšírenú ponuku kočíkov, autosedačiek a doplnkového tovaru. Vyberáme pre klientov z ponuky ten najlepší tovar, ponúkame najlepšie ceny a snažíme sa Vám ponúknuť aj najlepšie služby.


Pôsobíme na internete s predajom a súvisiacimi službami po celej SR a ČR. Pre doručenie zásielok spolupracujeme s kuriérskou službou UPS – pre SR a In-Time – pre ČR a zvyšok EU. Tovar menších rozmerov doručujeme cez Slovenskú poštu. Pre platobný systém používame Platbu na dobierku, CARD PAY, TATRAPAY, SPOROPAY – internetové objednávky alebo priamo cez platobný POS terminál na predajni. Klientov o ich objednávkach informujeme cez email a aj priamo cez SMS správyNákup na splátky zabezpečuje spoločnosť HomeCredit Slovakia.

 

Klientom okrem samotného predaja, ponúkame aj telefonické a osobné služby spojené s poradenstvom pri výbere vhodného tovaru.V našom Klube Babytrend.sk – a cez klubovú kartu BABYTREND.SK CLUB CARD disponujeme aj s vernostným a zľavovým systémom.

 

Zákazníci maju v našom SHOWROOM-e k dispozícii na ploche cca 150 m2 – možnosť  tovar vopred otestovať a vyskúšať.

 

Prípadné ďalšie informácie vám radi poskytnú naši operátori na čísle 044 – 430 00 33.

 

Skype: babytrend.sk
Facebook: www.facebook.com/Babytrend.sk

Otváracie hodiny:
Po – Pia: 8.00 – 16.30
Obedňajšia prestávka: 12.00 – 13.00

Zdroj: www.babytrend.sk