AstroShow

Adresa Chmelniky 40, 04001 Košice Email info@astroshow.sk Telefón +421 910 554 777 Web astroshow.sk

Obloha, ktorá príde priamo k Vám

ČO JE PRENOSNÉ PLANETÁRIUM?

Prenosné planetárium je nafukovacia kupola, s ktorou dokážeme prísť priamo k Vám a ponúknuť tak nezvyčajný zážitok pre divákov všetkých vekových kategórií. Astronómii sa venujeme už roky. Za ten čas pravidelne prispievame novými článkami do sveta vedy a techniky. Prenosné planetárium je pre nás perfektná cesta, ako popularizovať astronómiu pre všetkých. Od najmenších detí v materských školách po dospelých. Ľudia majú čoraz väčší dopyt po poznatkoch z vesmíru, či prírodných vied a sme radi, že práve my im môžme na tieto otázky odpovedať. Prenosné planetárium je nafukovacia kupola, s ktorou dokážeme prísť priamo k Vám a ponúknuť tak nezvyčajný zážitok pre divákov všetkých vekových kategórií.

a

Kvalitný obraz

Vďaka modernému Full HD projektoru s krátkou projekčnou vzdialenosťou a sférickému zrkadlu sa obraz premieta na takmer celú plochu kupoly. Vďaka priestorovému efektu diváci zažijú zážitok ako v 3D kine.

Vlastné programy

Všetky programy u nás sú vytvárané vo vlastnej réžií odborníkom z astronomickej komunity. Naše programy stále vylepšujeme a na Vaše podnety vytvárame stále nové a nové témy, ktoré spracuvávame pre tie najmenšie deti v materských školách až po dospelé publikum.

Zvukový systém

V našom planetáriu používame moderný  priestorový zvukový systém zložený zo šiestich reproduktorov so subwooferom k vytvoreniu maximálneho zážitku. Ide nám o to, aby si diváci vychutnali zážitok na maximum.

Zdroj: astroshow.sk