Antony – veľkoobchod a maloobchod slovenského výrobcu

Adresa Thurzova 16, 03601 Martin Email office@antonyfashion.sk Telefón +421 908 594 455 Web www.antonyfashion.sk

V Martine má naša výroba dlhoročnú tradíciu a preto sme sa rozhodli, že tu budeme predávať naše oblečenie značky ANTONY len v našej kamennej predajni. Pre mamičky a ich ratolesit je k pripravené príjemné prostredie, kopec tovaru za skvelú cenu, pravidelné akcie a milý personál.

Značka ANTONY vznikla v roku 1999 so zámerom vyrábať dojčenské a detské oblečenie pre deti na Slovensku. Zo začiatku malá firma sa v krátkom čase vypracovala na jedného z najväčších výrobcov na Slovensku. Medzi zákazníkmi si získavala dôveru najmä vďaka kvalite výrobkov a zaujímavými designami.


O pár rokov neskôr spoločnosť otvorila svoju prvú podnikovú predajňu vo svojom sídle v Martine, pokračovala predajňou v Prievidzi, Žiline, Banskej Bystrici, Liptovskom Mikuláši, Poprade, Považskej Bystrici, Čadci a Trnave. V tomto období sme spustili aj maloobchodný internetový obchod na Slovensku a v Českej republike.

 

Zistili sme však, že nemôžme robiť všetko naraz, a tak sme sa rozhodli venovať výlučne veľkoobchodu a nechali sme si len našu srdcovú 🙂 predajňu v Martine, ktorá bola našou prvou a radšej poskytovať tovar a služby pre obchodníkov a to na 110%.

Práve kôli tomu, že chceme robiť veci tak, ako nikto iný a na 110%, sme vytvorili tento eshop, ktorý Vám umožní, ak sa rozhodnete nakupovať u nás, absolútne sa odlíšiť od Vašich konkurentov.

 • môžte si vytvoriť produkty s designami PODĽA SEBA, kde Vám ponúkame nespočetné množstvo dostupných potlačí
 • môžte si u nás objednať presne to, čo Vám v predajni chýba. Tým myslíme, že nemusíte objednávať žiadne minimálne počty kusov, výrobcom nakombinované farby v balení a iné nezmysly. Kúpte u nás vždy to, čo práve nevyhnutne potrebujete a my Vám vyhovieme
 • môžte si vytvoriť aj vlastnú kolekciu oblečenia, dokonca Vám vytvoríme aj Vašu vlastnú značku. Pozrite si sekciu ZÁKAZKOVÁ VÝROBA a dozviete sa viac
 • sme jeden z posledných výrobcov na Slovensku a sme na to hrdí. Vlastníme certifikáty kvality a nezávadnosti platné v celej EU, dokonca máme certifikáty platné v Rusku. V prípade, že by ste sa chceli pochváliť aj Vašim zákazníkom a ukázať im, že predávate kvalitné výrobky, radi Vám pošleme kópiu certifikátu.

 

V Martine má naša výroba dlhoročnú tradíciu a preto sme sa rozhodli, že tu budeme predávať naše oblečenie značky ANTONY len v našej kamennej predajni. Pre mamičky a ich ratolesit je k pripravené príjemné prostredie, kopec tovaru za skvelú cenu, pravidelné akcie a milý personál.

Samozrejme si u nás v predajni môžte vyzdvihnúť aj Vaše objednávky z internetového obchodu, čím ušetríte náklady na poštovné.

Okrem oblečenia našej značky u nás nájdete aj:

 • doplnky, cumlíky, fľašky, hračky a potreby pre dieťatko BABY NOVA
 • postelné prádlo, zavinovačky, plienky, paplóny a vankúše BABY CARE
 • ponožky, pančuchy, čiapočky a rukavice YO
 • postieľky BABY BOO
 • topánočky OMNIA BABY
 • vaničky a nočníky TEGA BABY
 • okuliare CRAZY DOG

Sortiment v našej predajni budeme neustále rozširovať a budeme Vás o tom samozrejme aj informovať. Ak budete mať teda cestu cez Martin, radi Vás u nás privítame !

 

Predajňa ANTONY, Martin

Ulica Ambra Pietra, bytový dom ATRIUM
036 01 Martin

Telefón: 0908/594 455
E-mail: predajna@antonyfashion.sk
pondelok-piatok: 9:00-17:00
sobota: zatvorené
nedeľa: zatvorené

 

Zdroj: www.antonyfashion.sk