Tutanchamón Museion

Email Telefón Web

Dovoľte, aby sme Vám predstavili Tutanchamón Museion, inštitúciu, ktorá je na Slovensku prvou vedecko-zábavným vzdelávacím zariadením, ktoré sa venuje egyptológii.

Dovoľte, aby sme Vám predstavili Tutanchamón Museion, inštitúciu, ktorá je na Slovensku prvou vedecko-zábavným vzdelávacím zariadením, ktoré sa venuje egyptológii a dalo si za cieľ zaujímavým spôsobom vo forme zážitkov zaviesť svojich návštevníkov do sveta starovekých Egypťanov a takto ich motivovať k vzdelávaniu.

 

Výstav týkajúcich sa starovekého Egypta bolo už na Slovensku viac. My Vám však namiesto výstavy ponúkame možnosť prežiť veľkolepý zážitok pre celú rodinu. Prežijete autentický profesionálmi pripravený program s názvom „Tajomstvá faraóna”. Tento zážitok si vychutnáte s dobovo oblečenými animátormi, pri dobovej hudbe a tej správnej tajomnej atmosfére.  Počas hodinového zážitku absolvujete celý program s názvom „Tajomstvá faraóna”, počas ktorého sa stanete priamymi účastníkmi mumifikácie a ďalších dvoch jedinečných obradov z čias starovekého Egypta.  Celý zážitok sa nesie v duchu egyptského cestovania časom zo súčasnosti späť až po dobu cca. 3000 rokov pred Kristom, keď Egyptu vládli faraóni. Po ukončení programu bude mať každý návštevník možnosť odniesť si drobnú spomienku na chvíle prežité v Museione vďaka nášmu obchodu so zaujímavými suvenírmi.

 

Poskytnite svojim deťom a celej rodine veľkolepý jedinečný zážitok a využite možnosť dozvedieť sa viac o živote faraónov, mumifikácii a starovekom Egypte neopakovateľným a originálnym spôsobom a skĺbte to s ďalšími nádhernými chvíľami plnými hier a učenia.

 

Často kladené otázky:

Je potrebné hlásiť sa vopred?

Nie. Animačný program v Tutanchamón Museione sa začína v 30-minútových intervaloch no v prípade potreby je možné tento interval meniť.

 

Čo je Tutanchamón Museion?

Prvá inštitúcia na Slovensku popularizujúca egyptológiu zábavnou formou motivujúca deti k učeniu.

 

Nevadí ak nie som historik, egyptológ ani iný odborník z odvetvia?

Nie. Počas programu sa Vám budú venovať profesionálne školení animátori. Program je vhodný pre všetky triedy a študentov, bez ohľadu na typ vzdelania a zameranie štúdia.

 

V akých jazykoch je možné organizovať náš program?

V jazyku slovenskom, anglickom a nemeckom.

 

Koľko žiakov môže naraz absolvovať náš program?

Naraz maximálne  40 študentov.

 

Je potrebné platiť za ďalšie služby na mieste?

Nie. Cena zahŕňa všetko.