Atlantis Science Center

Adresa Hronská 4, 934 01 Levice Email atlantiscenterslv@gmail.com Telefón +421 917 985 450 Web atlantiscenters.sk

Zábavno-vedecké centrum pre deti a dospelých – Nezabudnuteľné zážitky, smiech, zábava pre celú rodinu. Víkendové festivaly festivaly, tematické víkendy, letné tábory, nočné detské párty, narodeninové párty..

Atlantis Science Center je vedecko – zábavné centrum určené širokej verejnosti. Našou cieľovou skupinou sú deti a mládež, ako aj celé rodiny, ktorým tu ponúkame možnosť prežiť nezabudnuteľné chvíle plné zábavy, hry a učenia. Len u nás si môžu vyskúšať napr. vyfúknuť obrovské bubliny, vidieť na vlastné oči púštnu búrku, vodný vír, či zemetrasenie.

Hlavným naším poslaním je hravou, interaktívnou formou predstaviť deťom fyzikálne zákony, prírodné javy a prispieť tak k spopularizovaniu prírodovedných disciplín. Všetky exponáty si sami vyrábame a vymýšľame, máme vytvorených 110 exponátov, z toho 80 je vystavených priamo v centre a časť exponátov putuje po výstavách.

Navštívte Atlantis ScienceCenter, zaplaťte vstupné a pustite sa do objavovania, učenia, hry a zábavy. Návšteva centra trvá v priemere 2 hodiny. Vstupenka Vám však dáva možnosť vyskúšať všetky vystavené atrakcie bez časového obmedzenia. Pred budovou ako aj vo dvore je bezplatné parkovisko pre osobné autá a autobusy. Súčasťou Atlantis ScienceCentra je bufet aj darčekový obchod.

Otváracia doba:

  • Pondelok – Piatok     8:00 – 15:00
  • Sobota – Nedeľa     13:00 – 17:00

Pre koho je Atlantis?

  • Pre všetky vekové kategórie od 3 do 99 rokov.
  • Vystavujeme viac ako 80 veľkých exponátov, medzi ktorými každý nájde svoju obľúbenú hračku a ani sa nenazdáte a 2-3 hodiny prejdú ako nič.

Čo sa dá v Atlantise robiť?

  • V Atlantise na ploche 2300 m2 sa môžete hrať, zabávať ako a koľko sa vám zachce. Zaplatením vstupného sa môžete nerušene zabávať. Každú celú hodinu sú tu demonštrácie a ukážky. V Atlantise vám ponúkame hračky, suveníry, delikatesy a rôzne módne doplnky. V reštaurácii si od rána do večera môžete vybrať z našej bohatej ponuky.

Čo sú to víkendové a letné denné tábory?

  • Keď neviete ako odmeniť vaše dieťa za dobré výsledky alebo potrebujete riešenie kam ho dať na deň, dva, kým si plníte pracovné povinnosti, my sme vám k dispozícii. Stačí, keď aspoň deň vopred sa nám zahlásite e-mailom alebo telefonicky, uvediete svoje meno a kontakt na vás a naši pedagógovia a odborníci našimi programami vám pomôžu. Máme pripravený pestrý celodenný program a zabezpečenú stravu.

Kedy sme vám k dispozícii?

  • Či je víkend alebo celé leto, my vás očakávame.

Pre akú vekovú kategóriu je naše stredisko?

  • Pre najmenších do 2 rokov máme detský kútik. Trojročné deti si už veľa našich exponátov užijú a od 5 rokov sa už deti zabávajú skoro so všetkými vystavenými predmetmi spolu s rodičmi.

O čom je naša inštitúcia?

  • O zážitkoch z objavovania, o smiechu, dobrej nálade, spoločne prežitom voľnom čase, aké tu zatiaľ ešte nebol.

Treba sa nahlásiť vopred?

  • Nahlasovať sa nemusíte, len sa oblečte a príďte!

V našom centre nájdete v ponuke aj letné tábory, nočné detské párty či narodeninové párty.

Naše priestory sú vhodné na usporiadanie rôznych podujatí, napr. narodeninové párty, firemné akcie, letné tábory, semináre… V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii denne od 9:00 do 15:00 hod. na uvedenom telefónnom čísle, resp. mailovej adrese.

Zdroj: atlantiscenters.sk