Wellness Penzión *** Strachan

Wellness Penzión orientovaný na rodiny s deťmi!

WELLNESS PENZION *** STRACHAN je skutočne „kids friendly“ – rodinne orientovaný penzión v regióne. Práve preto sme pre Vás pripravili špeciálny program pre deti, množstvo aktivít pre celú rodinu a vybavili sme sa všetkým, čo môže Váš pobyt zjednodušiť a spríjemniť.

Pre deti máme k dispozícií : STRACHANLAND – detský kútik s DVD prehrávačom, preliezky, hojdačky  …

Počas letnej sezóny 2013 sa môžete tešiť na náučný minigolf, ktorý bude priamo pri penzióne.

Prijmite pozvanie do regiónu Belianskych Tatier, do turisticky atraktívnej podtatranskej obce Ždiar. Belianske Tatry sú považované za najkrajšiu a prírodne najbohatšiu časť Tatier. Každé ročné obdobie tu je neopakovateľné a má svojskú klímu. Ždiarska architektúra a goralský kroj ulahodí oku každého návštevníka.

Zvláštnosťou obce Ždiar boli drevené podmurované domy so sedlovou strechou a štítom, modrým špárovaním a bohato zdobenými červenými okennými rámami s bielymi ornamentmi. Tento prvok je dominantným prvkom penziónu, jeho exteriéru aj interiéru.

Môžete nás navštíviť počas celého roka.
V lete na Vás čakajú turistické trasy vedúce po celých Tatrách, niektoré začínajúce neďaleko penziónu. V blízkom okolí sú veľkou atrakciou zdravotné termálne kúpaliska a nové vodné centrum AQUACITY v Poprade
V penzióne si môžete v letnej sezóne požičať bicykle a vychutnať si krásy tatranskej prírody na dvoch kolesách.

Garantujeme kvalitu, ústretový personál a prijemne posedenie, ktoré vo vás zanechá tie najlepšie pocity.

Za ubytovacie aj reštauračné služby môžete v našom penzione platiť všetkými platobnými kartami – MasterCard, MasterCard Elektronic, Maestro, ZBK, VISA Elektron, VISA

Zdroj: www.penzionstrachan.sk