Wellness Hotel Chopok**** Jasná

Adresa Demänovská Dolina 20 , 031 01 Liptovský Mikuláš Email recepcia@hotelchopok.sk Telefón 0911 611 386 Web www.hotelchopok.sk

Wellness Hotel Chopok**** je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.

Čas vo Wellness Hoteli Chopok**** v stredisku Jasná, Nízke Tatry je postavený na zážitkoch. 2 bazény, 2 saunové svety, dvojnásobný relax. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov s bazénom – saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (PLESNIVEC) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (PRASLIČKA).

Wellness Hotel Chopok **** je najlepší 4* hotel na Slovensku

Dôkazom toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitné ubytovanie a hotelové služby svedčia i hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2017 ako i pre roky 2012-2016, v ktorých Wellness Hotel Chopok **** získal 1. miesto v kategórii „Trend Top 4* hotely na Slovensku“.

Ubytovanie v Jasnej uprostred Tatier pre všetky generácie

Či už hľadáte pokoj uprostred krásnej prírody alebo naopak aktívny pobyt na horách, ubytovanie v Jasnej je ideálne pre strávenie dovolenky. Wellness hotel Chopok **** ponúka priestranné rodinné izby s oddelenými spálňami a dvoma kúpeľňami, čo ocenia najmä viac-generačné rodiny.

Prvotriedne ubytovanie v Jasnej na úpätí národného parku Nízke Tatry

Zdroj: www.hotelchopok.sk