Wachumba – letné zážitkové tábory a školské pobyty

Email Telefón Web

Wachumba detské letné zážitkové tábory. Wachumba je letný svet zážitkov a zábavy pre každého. Či 5 ročné deti, alebo 19 roční mladí ľudia, každý si u nás vyberie tábor presne podľa svojich predstáv a záujmov. Každý tábor je výnimočný, vždy so špeciálnym zameraním, vždy s osobitým programom, vždy cielený pre tých, ktorí vedia, čo chcú. Lebo každý z nás je jedinečný a také by malo byť aj naše leto.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/54811114/top.jpg

 

 

Wachumba – tábory, ktoré spájajú

 

UNITY, RESPECT, WACHUMBA – 3 jednoduché slová, ktoré už neodmysliteľne patria k letu množstva detí a teenagerov. Vedia, že v momente, keď ich začujú, začína sa pre nich niečo výnimočné – začína sa pre nich leto vo WACHUMBA táboroch. V táboroch, ktoré spájajú radosť z prázdnin s novými zážitkami. V táboroch, ktoré spájajú poznanie so zábavou a záujmy detí s príležitosťou na ich rozvoj a sebarealizáciu. V táboroch, z ktorých každý je originál, vždy s konkrétnym zameraním, vždy s osobitným programom a vždy pripravovaný ľuďmi, ktorí túžia svoje nadšenie a vedomosti odovzdávať ďalej. V táboroch, ktoré nie sú pre hocikoho, ale vždy presne pre toho, kto si ich vyberie. Či je to začínajúci prváčik alebo dospievajúci teenager, nájde v nich program presne pre seba a pre svoje záujmy, pre svoje leto!

 

Či sa jedná o rozprávkové tábory pre najmenších, umelecké tábory pre tvorivých, športové a adrenalínové pobyty pre tých akčných alebo zážitkové vychytávky pre takmer dospelých, vždy majú niečo spoločné. Spoločnú myšlienku, ktorá ich spája, ktorá spôsobí to, že deti vždy prežijú niečo výnimočné, niečo, čo sa nedá uchopiť, vysvetliť ani zažiť nikde inde. Je to naše UNITY, RESPECT, WACHUMBA!

 

UNITY – o spoločne prežitých zážitkoch, o atmosfére, ktorá nás všetkých spája, o momentoch, o ktoré sa chceme podeliť.

RESPECT – o rešpektovaní individuality každého z nás, o individuálnych potrebách a výnimočnosti každého jedného.

WACHUMBA – o láske k životu, k sebe samému a k ľuďom okolo nás, láske k tomu, čo robíme a čo spolu s vami každoročne prežívame.

A to je to, čo robí Wachumba tábory také výnimočné, čo ich robí tábormi, ktoré spájajú.

 

 

Prečo si vybrať Wachumbu:

1. Tábory, ktoré spájajú zábavu so záujmami.

Každý z nás je iný, tak prečo by nás mali baviť rovnaké veci!? Vo Wachumbe si vyberieš tábor s programom presne podľa seba, podľa svojho veku, záujmov a očakávaní. Nič také, ako univerzálny tábor neexistuje, existuje iba tábor pre TEBA!


2. Tábory, ktoré spájajú priania rodičov s očakávaniami detí

Chceš, aby tvoje leto bolo plné zábavy, voľnosti a dobrodružstva, chceš ho jednoducho prežiť naplno! Tvoji rodičia zase očakávajú, že svoj čas budeš tráviť zmysluplne, rozvíjať sa a naberať nové životné skúsenosti. Vyber siWachumbu a programktorý teba zabaví a rodičia ho ocenia!


3. Tábory, ktoré spájajú zanietenie so skúsenosťami.

Dobrý tábor je vtedy, keď baví aj deti, aj vedúcich. A tých našich to baví! Za každým Wachumba táborom stojí tím vyškolených animátorov, ktorí ešte nezabudli, že kedysi boli deťmi a s nadšením odovzdávajú svoje skúsenosti ďalej. Či už sa jedná o športovéumelecké alebo jazykové tábory, vždy sú to správni a kvalifikovaní ľudia na správnom mieste, a tým miestom je Wachumba!

 

4. Tábory, ktoré spájajú bezpečnosť s výnimočnými zážitkami.

Či budeš na paintballovom ihrisku alebo sa spúšťať na lane, liezť po skale, raftovať na rieke, jazdiť na biku alebo horskej kolobežke, nech už budú tvoje zážitky akokoľvek adrenalínové a výnimočné, bezpečnosť a realizovateľnosť musia byť vždy na prvom mieste. Z toho dôvodu:

  • V našom tíme nájdete profesionálnych zdravotníkov, lektorov, pedagógov a detských psychológov.
  • Každoročne organizujeme vlastné školenia animátorov, ako aj navštevujeme zahraničné workshopy týkajúce sa bezpečnosti a práce s deťmi.
  • S dôrazom na bezpečnosť a kvalitu v našich táboroch garantujeme najviac 8 detí na jedného animátora, pri táboro pre najmenších – už od 5 rokov dokonca najviac 5-6 detí na jedného animátora, čo je omnoho menej, ako ukladá zákon a štandardne garantuje konkurencia (15 detí na jedného animátora).
  • Všetky doplnkové atrakcie (splav, lanové centrum, skalolezenie, paintball…) sú organizované certifikovanými inštruktormi a licencovanými subdodávateľmi.
  • Sme poistení proti insolventnosti v Union Poisťovňa a.s.
  • Našim klientom ponúkame možnosť komplexného cestovného poistenia úrazu a zodpovednosti za škody s 0% účasťou.

5. Tábory, ktoré spájajú kvalitné služby s férovými podmienkami.

Pre tvoj maximálny zážitok vyberáme vždy spoľahlivých partnerov. Či už sa jedná o pohodlné ubytovanie hotelového, alebo penziónového typu v atraktívnych lokalitách, možnosť výberu bezlepkovej alebo vegetariánskej stravy, dodávateľov špeciálnych atrakcií počas tábora, všetci sa starajú o to, aby si si leto s Wachumbou naplno užil. K tomu ponúkame férové zmluvné podmienky:

  • Minimálne storno poplatky účtované len zo zálohy za pobyt, nie z celej sumy pobytu (pri odstúpení od zmluvy menej ako 35 dní pred začiatkom pobytu). Viď. všeobecné zmluvné pomienky.
  • V prípade, že zo zdravotných dôvodov nebudeš môcť nastúpiť na pobyt, tvojim rodičom vrátime 100% z uhradenej ceny zájazdu (po predložení potvrdenia od lekára).
  • V prípade, že nebodaj ochorie počas tábora,rodičom samozrejme  vrátime alikvótnu časť z ceny tábora.