VOLIS Academy for kids

Adresa Štefánikova 19 , 811 05 Bratislava Email kurzy@jazykove-prazdniny.sk Telefón +421 902 917 223 Web www.jazykove-prazdniny.sk

Doprajte Vašim deťom nezabudnuteľné leto plné zábavy, športu, vzdelávania, nových priateľstiev a zážitkov spolu s jazykovou školou Volis Academy.

DENNÉ TÁBORY pre deti od 7 do 14 rokov:

Denný jazykový tábor prebieha v centre Bratislavy, na Štefánikovej ulici. Starostlivosť o Vaše dieťa je zaistená od pondelka do piatku.

TÝŽDENNÉ TÁBORY pre deti od 9 do 14 rokov:

Týždenný jazykový tábor s množstvom aktivít pre Vaše dieťa na úpätí Považského Inovca – v rekreačnom stredisku TESÁRE – okres Topoľčany.

Tento rok sme pre Vaše ratolesti pripravili denné a týždenné  jazykové tábory v rôznych termínoch, s množstvom noviniek.

Objavia svet počítačových hier v Pixel Federation, preskúmajú zákulisie Rádia Expres, zaspievajú si s Thomasom Puskailerom, strategické myslenie si precvičia v Laser Arene, prekonajú svoje hranice v Lanovom centrezabavia sa pri športových súťažiach a  naučia sa viac o svete okolo seba prostredníctvom interaktívnych výstav. V týždenných táboroch si prezrú nie len okolité pamiatky a turistické chodníky, ale zažijú aj nočnú hru, divadelné a tanečné večeri, svoj talent prejavia v kreatívnych dielňach či táborovej Talent show. Denné tábory sa konajú v centre Bratislavy a týždenné v rekreačnom zariadení Tesáre pri Topoľčanoch.

  • Zameranie: Na zdokonalenie a rozšírenie jazykových znalostí detí hravou a zábavnou formou. Deti sa môžu venovať angličtine alebo nemčine.
  • Stručné špecifiká: Dopoludňajšie hravé vyučovanie jazykov je popoludní doplnené pohybovými aktivitami a výletmi, ktoré si Vaše deti rozhodne užijú.
  • Najvhodnejšia veková skupina: Denné tábory sú určené pre deti od 7 do 14 rokov. Týždenné tábory sú určené pre staršie deti od 9 do 14 rokov.
  • Stravovanie/pitný režim: V denných táboroch je zabezpečený pitný režim počas celého dňa a strava 3x denne vo forme desiaty, teplého obedu a olovrantu. Počas týždenného tábora je zabezpečená strava 5x denne a celodenný pitný režim.
  • Cena denného tábora je 159€/5 dní a zahŕňa učebné materiály, stravovanie a pitný režim, starostlivosť od 8:00 do 18:00, reflexnú vestu a samotnú výučbu jazyka v rozsahu 20 hodín.
  • Cena týždenného tábora je 269€ a zahŕňa ubytovanie a celodennú stravu s pitným režimom na 7 dní, učebné materiály, starostlivosť kvalifikovaných lektorov a výučbu jazyka v rozsahu 20 hodín.

Zdroj: www.jazykove-prazdniny.sk