Víkendové pobyty s deťmi r.2014

Adresa Sladkovičová, 36 Slovensko Email info@DetskePlavanie.sk Telefón 0905/808 909 Web www.DetskePlavanie.sk

Víkendové pobyty s deťmi, Víkendové pobyty s detským plávaním, Víkendové pobyty s baby plávaním, Pobyty s deťmi, Celoročne ponúkame rôzne druhy pobytov na Slovensku

 

Pobyty s deťmi v Remate s baby plávaním


 

Horský hotel Remata*** je situovaný v malebnom prostredí, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody, turistiky a lyžovania. Nachádza sa medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik. Patrí medzi najmodernejší horský hotel v danej oblasti a ponúka komfort pre rodinnú dovolenku ako aj kongresové či teambuildingové akcie.

K dispoziícii zakázníkom je nové relaxančné centrum so saunovým svetom ( infra-suchá-parná sauna ) a vnútorným bazénom s vodnými atrakciami ( vírivka, vodopád a protiprúd – teplota vody 29-32stC). Taktiež k dispozícii zákazníkom je služba maséra, ktorý Vám spraví medovú masáž, masáž chodidiel, reflexnú masáž ako aj klasickú celkovú a čiastočnú masáž.

Súčasťou hotelového areálu je aj letné kúpalisko ( vhodné aj pre teambuildingové aktivity ), bowlingové centrum s nočným barom a taktiež tenisový kurt. Za zmienku stojí aj to, že hotel sa nachádza tak povediac „v srdci prírody“. Zo všetkých strán je obkolesený krásnou prírodou. Pobyt si môžete spríjemniť vychádzkami do prírody, posedením pri krytom ohnisku alebo s hrou s deťmi na naších preliezačkách a pieskovisku.

Horský hotel Remata ponúka komfortné novovybudované izby a apartmány. K dispozícii je 35 dvojposteľových izieb v troch kategóriách (Business, Lux a Standard) s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Pre náročnejších klientov ponúkame štúdio s kuchynkou, dvojizbový apartmán štandard, dvojizbový rodinný apartmán, mezonetový apartmán s terasou a  3- izbový delux apartmán.

Všetky izby a apartmány sú vybavené TV, rádiom, minibarom a vlastným sociálnym zariadením + ďalším dodatočným vybavením podľa typu izby či apartmánu. Hostia môžu taktiež využiť bezplatnú wifi zónu v salóniku a v kongresovej sále. Maximálna kapacita hotela vrátane prísteliek je 112 lôžok. V prípade väčších akcií vieme zabezpečiť aj prenájom súkromných apartmánových domčekov ( max. vo vzdialenosti do 50m od hotela ), ktoré majú štandard hotelových izieb. Kapacita hotela by sa tým pádom zvýšila až na 140 lôžok.

 

 

Termín pobytu: 12.9. – 14.9. 2014 /piatok – nedeľa/

Miesto pobytu: http://www.hotel-remata.sk/
Facebook: https://www.facebook.com/events/684836324888830/

Cena pobytu : 190 eur pre 2 dospelé osoby a dieťa do 6 rokov s plnou penziou

Cena zahrňuje:
– Ubytovanie pre 2 dospelé osoby na 3 dni /2 noci/ s plnou penziou
– Deti do 6 rokov Zadarmo
– Deti nad 6 rokov príplatok  40 eur
– Pobytovú taxu a parkovanie
– 4 lekcie baby plávania /doobeda, poobede/

– suchá sauna po plávaní
– detský kútik pri reštaurácii s možnosťou sledovania rozprávok

 

Horský hotel Remata ponúka hosťom širokú paletu služieb, ktoré vyplnia Váš voľný čas. Atrakcie hotela si užijú nie len dospelí ale aj detičky.

Počas celého roka je pre hostí otvorené Bowlingové centrum s bowling barom. K dispozícii sú okrem dvoch bowlingových dráh aj biliard, stolný futbal a šípky a plne vybavený detský kútik. Bowlingové centrum je zároveň ideálnym miestom pre firemnú diskotéku či karaoke.

Počas slnečných dní je k dispozícii v areáli hotela viacero detských atrakcií ako aj široká ponuka športového vyžitia. Pieskoviská, preliezačky, hojdačky, tenisový kurt s umelou trávou, dva stolnotenisové stoly, nohejbalové ihrisko, volejbal a mnoho ďalších služieb si môžete vychutnať priamo v hoteli.

 

Adresa:

Rezervácie:
info@DetskePlavanie.sk
mob. 0915/ 698 042 a 0905/ 808 909
číslo účtu: 2118934457/0200 VUB

 

OZNAM: v prípade ak potrebujete pre Vaše dieťa postieľku alebo stoličku, tak Vás poprosíme aby ste si ich zabezpečili sami.

 

 

 

 

 

 

 

Pobyty s deťmi v Piešťanoch s baby plávaním

 

 

Milí rodičia.

Chceli by sme Vás pozvať do relaxačno – oddychového centra s hotelovým ubytovaním v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Penzión sa nachádza cca 500m od rekreačného strediska Sĺňava I, v tesnej blízkosti športových areálov (zimný štadión, tenisové kurty, squash, bowling) a neďaleko cyklistickej a korčuliarskej dráhy, Lodenice a priehrady Sĺňava.

 

Termín pobytu 4.7. – 6.7. 2014 /piatok – nedeľa/

 

Pension Hellene Relax Club *** ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 19 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Biznis a 1 apartmán Family. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán – vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička.

 

 

Miesto pobytu : www.hellene.sk

 

Facebook: https://www.facebook.com/events/477903448981259/

 


Cena pobytu :190 eur pre 2 dospelé osoby a dieťa do 3 rokov s plnou penziou

 

 

 

Cena zahrňuje:

– Deti do 3 rokov bez nároku na stravu a lôžko v cene

– Deti nad 3 roky v prípade záujmu prístelka 10 eur/ noc

– Deti nad 3 roky plná penzia 8 eur/ deň

– Plná penzia pre 2 osoby – raňajky a večere formou bufetových stolov

– Pobytovú taxu a parkovanie

– 4 lekcie baby plávania /doobeda, poobede/

– Neobmedzený vstup do bazénového a vitálneho sveta počas celého pobytu

– 2O% zľava na všetky procedúry

– WiFi pripojenie

 

Ako oddych Vám ponúkame:

– pravá fínska sauna s parnými nárazmi
– parná sauna
– infra sauna
– jacuzzi
– vnútorný bazén s protiprúdom
– vonkajší bazén
– suchý uhličitý kúpeľ

 

 

OZNAM: v prípade ak potrebujete pre Vaše dieťa postieľku alebo stoličku, tak Vás poprosíme aby ste si ich zabezpečili sami.

 

 

Rezervácie :

číslo účtu : 2118934457/0200 VUB
info@DetskePlavanie.sk
mob. 0915/ 698 042 a 0905/ 808 909

 

Zdroj: www.DetskePlavanie.sk