Tábory ZAŽIAR

Email Telefón Web

TÁBORY V KTORÝCH KAŽDÝ ZAŽIARI. Tábory pre deti a mládež sú zamerané na rekreačné a výchovno-vzdelávacie aktivity v oblasti kultúry.

Tábory pre deti a mládež sú zamerané na rekreačné a výchovno-vzdelávacie aktivity v oblasti kultúry. Každý z nich je ladený na inú myšlienku, napríklad na tému známej rozprávky alebo vymysleného príbehu a zároveň sú orientované na rôznorodú sebarealizáciu detí.

 

Decká! Ak sa chcete vyhnúť nude, spoznať nových priateľov, zažiť to čo v meste nezažijete, chcete na vlastnej koži vyskúšať, čo znamenajú slová – dobrodružstvo, fantázia, sranda, spolupatričnosť, výhra, radosť a súťaživosť dlho neváhajte, nahovorte kamošov, pretože kto nezažije to čo vy nepochopí! Je to jedinečná príležitosť stať sa tým, kým ste vždy len snívali byť, je to príležitosť ocitnúť sa v situáciách s ktorými sa bežne nestretávate, je to príležitosť prísť na to čo vás skutočne baví a napĺňa, je to príležitosť nechať sa unášať hrou, stať sa jej súčasťou a robiť skutočnosť z toho, čo sa vám doteraz preháňalo len v hlave, je to príležitosť naučiť sa čeliť strachu počas nočných strategických hier, je to príležitosť vďaka ktorej odhalíš svoje druhé JA!

 

Toto všetko sa môže stať realitou a to práve v táboroch ZAŽIAR v ktorých každý ZAŽIARI!

 

  • V cene každého tábora je zahrnuté: ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim, animátori, celodenný animačný program, nepretržitá zdravotnícka starostlivosť, materiálno-technické vybavenie hier a celotáborového programu,sladkosti, ceny do súťaží, DVD z tábora, darček a poistenie.

  • 22 doplnkových aktivít, ktoré sú tiež v cene: bazén, člnkovanie, beseda s policajtmi, korporátne bubnovanie, jazda na koňoch, jazda na štvorkolkách, KARAOKE, ZH STAR – koncert žiarskej domácej kapely, Dance Club, divadelný krúžok KUKUČKA, krúžok ČáryMáry, Tvorivé dielne, Hrajo klub (spoločenské hry, biliard, šípky, stolný futbal), Šport klub (fitnes, taebo, futbal, volejbal, basketbal ping-pong), táborová partička, labužnícka udalosť – čokoládové fondue, tombola, gulášparáda a opekanie špekačiek, kino pod hviezdnou oblohou (+ cola a popcorn), nočné hry, Možno príde aj kúzelník, Sľub priateľstva.


 

Vac sa dozviete na http://www.taboryzaziar.sk/

 

alebo na našom pestrom FACEBOOK-u: https://www.facebook.com/taboryZaziar