ŠAŠOVINKY Animačné rodinné pobyty plné zážitkov

Email Telefón Web

Animačné rodinné pobyty a jednodňové rodinné programy.
Poďte s nami do rozprávky…Spoločne sa vrátime do detského sveta, objavíme tajomstvá lesa a skamarátime sa s lesnými obyvateľmi a škriatkami.

Neviete kam s deťmi cez víkend, aby ste si oddýchli a zároveň aby deti prežili dobrodružstvo?

 

Poďte s nami do rozprávky…Spoločne sa vrátime do detského sveta, objavíme tajomstvá lesa a skamarátime sa s lesnými obyvateľmi a škriatkami. Venujeme sa tvorbe rôznych zážitkových pobytov pre rodiny s deťmi,  lesných programov, zážitkovému environmentálnemu vzdelávaniu detí. Organizujeme animačné rodinné pobyty, rodinné pobyty s babyplávaním pod vedením profesionálneho inštruktora, jednodňové zážitkové programy ako rozprávkové výpravy do jaskýň, veselé rodinné splavy, rozprávkový les, programy k MDD a iné.

 

Naše programy sú určené deťom do 10 rokov, ktoré sa túžia hrať a splynúť s rozprávkou. Všetky naše aktivity sú vytvorené s láskou k dieťaťu, s ohľadom na jeho individualitu a dôležitosť.

 

Ponuka aktivít je široká, že si z nej vyberie naozaj každý. Nebude chýbať rozprávkový lesný chodníček, rozprávkové bytosti, šantenie na indiánskej lúke, lietanie s bosorkou Dorkou, maľovanie šašotričiek, odvaha s dráčikom Bertíkom, veselá opekačka aj s tancovačkou lesných víl a škriatkov či rozprávky s hereckým zapojením vašich detí. Naše víkendy budú vždy niečím iné, originálne…Z našich programov: Krajina zázrakov, Zvieratkovo, Rodinné šmoulkoviny, Výprava do rozprávkova, Strašidielkovo, Koníkovo, Mikuláš, Rozprávková jaskyňa  viac informácií : www.rodinnevikendy.sk