Resort Miraj ****

Adresa Opatová , 98401 Lučenec Email recepcia@miraj.sk Telefón +421 47 333 71 03 Web miraj.sk

Bazén s morskou vodou, palmy a pravý morský piesok.

Miraj resort leží na významnej križovatke ciest východ-západ a sever-juh v blízkosti mesta Lučenec, v jeho mestskej časti Opatová. Hotel disponuje 55 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 180 lôžok. Hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu, lobby bar a obchodnú galériu.

Dominantou resortu je bazén s morskou vodou, palmy a piesočnatá pláž s pravým morským pieskom. Spojenie týchto elementov a polohy vytvára jedinečnú dovolenkovú atmosféru, takmer identickú s exotickými krajinami.

Okrem dovolenky, si atmosféru môžete vychutnať aj na služobnej ceste. Súčasťou hotela je aj kongresovo-spoločenské centrum s kapacitou až 200 osôb. Svojim návštevníkom ponúkame prvotriedne služby a nezabudnuteľné zážitky.

V areáli morského kúpaliska sa nachádza bazén so slanou morskou vodou, pláž  s morským pieskom, palmy a bar s terasou. V bazéne môžete využiť množstvo masážnych trysiek, a vodopádov. Súčasťou bazéna je oddelený menší bazén v ktorom je hĺbka vody 50 cm.

Celodenný vstup pre dospelú osobu je 8 € s DPH. V cene je zahrnuté: lehátko, slnečník, neobmedzený vstup do morského bazéna, parkovanie, šatne, sprchy. Ubytovaný hostia majú vstup v cene ubytovania!

Upozornenie!

Resort je v skúšobnej prevádzke, k dispozícií je morský bazén, ubytovanie a hotelová reštaurácia. V hoteli sa nedajú zakúpiť alkoholické nápoje. Wellness & Spa, fitness centrum, bowling, volejbal a bar v morskom bazéne je mimo prevádzky.

Zdroj: miraj.sk