Penzión Salamander

Adresa Palcmanská Maša 293, 053 76 Mlynky Email rezervacie.salamander@gmail.com Telefón 0910 842 369 Web www.penzion-salamander.sk

Odložte telefóny a prácu aspoň na chvíľku na bok a užite si s rodinou, či blízkymi pokojné chvíle uprostred nádhernej prírody Slovenského raja. Občas človek predsa musí vypnúť a venovať sa tomu, čo je v živote skutočne dôležité.

Náš penzión sa skutočne nachádza uprostred nádhernej prírody, za pár minút sa aj pešo dostanete k vodej nádrži Palcmanská maša, kde si môžete vychutnať člnkovanie, či vodné bicykle. Neďaleko od nás nájdete aj nádherný kaštiel Betliar. Cestu k nám sprevádzajú prekrásne výhľady a v okolí sa môžete kochať nádhernou prírodou. Tak vezmite rodinu a prídite si k nám oddýchnuť. 

Reštaurácia

V našej reštaurácii ponúkame stravovanie pre ubytovaných hostí formou polpenzie.

Detičky do 6 rokov majú stravovanie formou polpenzie zDARma.

WiFi

Aj keď by sme boli najradšej bez telefónov, niekedy sa inak nedá. Takže áno na wifi sa tu pripojíte, len vás chceme upozorniť a zároveň poprosiť o strpenie. Nachádzame sa skutočne v horách a na optiku ešte len čakáme. 

Terasa

Milujeme výhľady a na našej terase sa môžete kochať prírodou, alebo si zobrať do rúk svoju obľúbenú knižku a relaxovať, kým sa vaše deti hrajú na preliezkach.

Doneste si svoje zvieratko

Milujeme zvieratká a práve preto sú aj tie vaše u nás viac než vítané!
Poplatok za Vášho miláčika je 12€/noc.

Voľný čas​

V cene ubytovania máte možnosť využívať naše ihriská (detské, volejbalové, futbalové) ohnisko na opekanie a spoločenskú miestnosť so SMART TV, ping-pongom, detským stolným futbalom, šípkami a za poplatok veľkým stolným futbalom, a air – hokejom a basketbalom.

Zdroj: www.penzion-salamander.sk

Fotogaléria