KICKO klub

Adresa Na Šefranici 10, Žilina Email kickoklub@gmail.com Telefón 0903656365 Web www.ozstopy.wix.com

KICKO klub je tým pravým riešením pre Vás a Vaše dieťatko!
– Komunitná škôlka – max. 12 detí v jednej skupine
– Rodinné prostredie
– Denné letné tábory

Komunitná škôlka KICKO klub vám ponúka program, zložený z pravidelných voľnočasových aktivít a neformálneho vzdelávania pre deti.

Našou ambíciou je:

– naplniť potreby a očakávania modernej rodiny po vzdelaní a rozvoji

  osobnosti a talentov Vašich detí

– naplniť potreby detí vyrastať v pokojnej a láskavej atmosfére,

  kde sa prirodzeným spôsobom naučia rešpektovať autority

– budovať u detí sociálne cítenie a vzájomnú spolupatričnosť

– vybudovať komunitu, v ktorej sa budete cítiť ako doma a do ktorej sa spolu s deťmi vždy radi vrátite, aj keď opustíte brány našej škôlky

V našom klube pracujeme so stálou skupinou detí vo veku od 3-6 rokov, max.12 detí v skupine. Našou prioritou je vytvoriť pre ne príjemné rodinné prostredie, kde budú prichádzať s radosťou a túžbou spoznávať nepoznané. Prostredie, v ktorom sa budú cítiť vždy prijaté a milované. Prostredie, ktoré stavia na zdravých hodnotách, ktoré sa snažíme deťom odovzdať.

Okrem toho k rozvoju kreativity, fantázie a základných zručností Vášho dieťaťa prispeje nielen tím našich stálych pracovníkov spolu s dobrovoľníkmi, ale aj dekorácie, hračky, živé čítanie rozprávok, vyučovanie prostredníctvom zážitkov a kreatívnych workshopov. Veľký dôraz dávame aj na pobyt na čerstvom vzduchu, robíme výlety do okolia Žiliny alebo realizujeme program v našej outdoorovej triede  na záhrade klubu.

 Popri tom všetkom nezabúdame ani na potreby predškolákov a naučíme ich všetko potrebné ku úspešnému nástupu na povinnú školskú dochádzku.

PRIDAJ SA K NÁM A STAŇ SA SÚČASŤOU NAŠEJ KOMUNITY!

 

Zdroj: www.ozstopy.wix.com