Hotel Vršatec

Adresa Hotel VRŠATEC, Vršatské Podhradie 87, 018 52 Pruské Email info@hotelvrsatec.sk Telefón +421/42/4464 303 Web www.hotelvrsatec.sk

Na Vršatci, v srdci Bielych Karpát, ktoré tvoria hranicu s Českou republikou, bezprostredne pod zrúcaninami starého hradu na Vás čaká horský hotel s nádherným výhľadom.

Už príchod k hotelu na Vršatec je zážitok. Po zjazde z dialnice pri Ilave Vás cesta vyvedie na úseku dlhom 10 kilometrov o 450 metrov vyššie priamo medzi bradlá Vršatských skál. Či už ku nám zavítate na aute, na bicykli alebo v turistických topánkach počas prechádzky prírodou Vršatca – u nás ste vždy vrelo vítaní.

Na dovolenke

V prekrásnom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb.

Na turistike

Pre milovníkov prírody a športovcov, ktorí majú záujem o prenocovanie vo viaclôžkových izbách máme pripravené zvýhodnené ubytovanie vysokého štandardu.

V škole v prírode

Tradícia detských táborov na Vršatci je veľmi dlhá a preto nás teší, že môžeme u nás každoročne privítať stovky detí v táboroch a v školách v prírode.

Zdroj: www.hotelvrsatec.sk

Fotogaléria