Hotel Rozálka ***

Adresa Rozálka 9, Pezinok Email recepcia@rozalka.sk Telefón +421/33/242 00 20 Web www.rozalka

Hotel Rozálka*** je príjemným a tichým miestom s komfortným ubytovaním, štýlovou reštauráciou a lúčkou s mini ZOO s výhľadom na jazdecký parkúr.

Len na skok od hlavného mesta, v objatí prírody a zelených kopcov Malých Karpát sa nachádza športový jazdecký areál Rozálka. Areál sa počas svojej existencie stal neoddeliteľnou súčasťou športového a spoločenského života nielen mesta Pezinok , ale aj celého západoslovenského regiónu. Atmosféru vidieka len na skok od rušného hlavného mesta dotvára od roku 2012 aj hotel Rozálka.

 

Hotel, ktorý tvorí dominantu  jazdeckého areálu  tvorí komplex troch budov: hlavná budova s recepciou,  reštauráciou a 20 izbami, depandance s 19 izbami a od roku 2014 nová budova s 22 izbami, modernou kongresovou sálou a salónikom.

 

Hotel Rozálka je ideálnou voľbou na aktívnu dovolenku, firemné akcie a rodinné stretnutia. Hotelový komplex disponuje tenisovými kurtmi, multifunkčným ihriskom s možnosťou zahrať si tenis, futbal, basketbal, volejbal, samozrejmosťou je možnosť jazdenia na koni aj pod vedením skúseného inštruktora. V bezprostrednej blízkosti hotela je aj detské ihrisko a mini ZOO. Pre najmenších sa v hoteli nachádza aj detský kútik. Hotel Rozálka je perfektné miesto na relax a dovolenku v súlade s prírodou.

Zdroj: www.rozalka