Hotel MONTFORT

Adresa Tatranská Javorina 27, 059 56 Tatranská Javorina Email info@hotelmontfort.sk Telefón +421 52 789 5622 Web www.hotelmontfort.sk

Vitajte v Belianskych Tatrách, v malebnej Tatranskej Javorine.

O hoteli:

  • Hotel Montfort a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení. Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest , žiadni turisti či návštevníci LEN VY, VAŠI KLIENTI, KOLEGOVIA, OBCHODNÍ PARTNERI, RODINA ČI PRIATELIA
  • Hotel Montfort ponúka realizáciu rôznych spoločenských podujatí či voľnočasových eventov: kongresov, seminárov, strategických stretnutí, firemných prezentácií a teambuildingov.
  • Typická slovenská svadba v Belianskych Tatrách, obrad pod holým nebom s výhľadom na Muráň, rodinné stretnutia spojené s rodinným bowlingovým turnajom či cyklotúrami do okolia – aj takéto exkluzivitky Vám ponúka hotel Montfort.
  • Pri vstupe do hotela Vás privíta netradičná, priam ohromujúca oblúková vstupná hala s vysokým presklením, z ktorej sa naskytá nádherný výhľad na protiľahlý Muráň a Nový vrch.
  • Na spoločenské stretnutia, nech už sa rozhodnete pre ktorékoľvek, sú k dispozícií dva Modré salóniky (s možnosťou vzájomného prepojenia), reštaurácia a kaviareň s nádherným výhľadom.
  • Na spestrenie pobytu a posilnenie športového ducha Vám hotel Montfort ponúka široké spektrum športových aktivít, ako napríklad bowling, fitnes, squash a mnohé iné.
  • V hotelovom wellness centre máte možnosť obnoviť svoju energiu a uvoľniť duch а telo.

TATRANSKÁ JAVORINA:

Tatranská Javorina je malebná severotatranská podhorská obec neďaleko poľských hraníc, nachádzajúca sa v lesoch, ktorých významnú zložku tvoril v minulosti javor a kde niektoré poľany a lesy dostali zásluhou pastierov “javorové” mená. K obci patria i osady Podspády a Lysá Poľana. Od Ždiaru je Tatranská Javorina vzdialená 11 kilometrov a od hraničného priechodu do Poľska na Lysej Poľane 2,5 kilometra.

Zdroj: www.hotelmontfort.sk