Hotel KUBO

Adresa Kúpele Lúčky, 034 82 Lúčky Email hotelkubo@kupele-lucky.sk Telefón +421 44 43 75 130 Web www.hotelkubo.sk

Vitajte v prvom kúpeľnom hoteli na Liptove, ktorý je určený na aktívny oddych, regeneráciu a liečbu pre všetky vekové kategórie.

Od 9.5.2018 môžete využívať ubytovanie s krásnym výhľadom na Nízke Tatry. Už samotný názov KUBO evokuje región, v ktorom je tento hotel situovaný.

1

Hotel ponúka komfortné a moderné ubytovanie aj pre viacčlenné rodiny a možnosť využitia všetkých výhod kúpeľného prostredia. Vyberte si  z našej ponuky pobyt a ubytovanie, ktoré Vám najlepšie vyhovuje – štandardnú izbu, rodinnú izbu alebo apartmán.

2

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku na Liptove, tak sme si pre Vás pripravili uvádzaciu akciu za vynikajúce ceny, rezervujte si pobyt teraz a budete mať zabezpečenú skvelú dovolenku za výhodné ceny.

REZERVUJTE SI NAJVÝHODNEJŠÍ POBYT

V Kúpeľnom hoteli KUBO sme pripravili uvádzaciu akciu aj pre seniorov aj počas letných prázdnin. Objednajte si pobyt už teraz.

Priamo v hoteli KUBO sa nachádza jedáleň s kapacitou 80 miest, v ktorej sa podáva polpenziu formou bufetových stolov, samozrejme kladieme dôraz na prípravu stravy z čerstvých potrаvín so zreteľom na široký výber a zdravú stravu podľa zamerania kúpeľov.

Na prízemí Hotela KUBO si môžu návštevníci vychutnať príjemné chvíle v Lobby bare, ktorý ponúka množstvo nápojov a príjemné posedenie.

FOTOGALÉRIA hotela KUBO

Aby sa Vaši najmenší tiež cítili u nás príjemne, pripravili sme si pre nich detský kútik, kde môžu tráviť čas pokiaľ si posedíte na kávičke v Lobby bare.

kutik

Zdroj: www.hotelkubo.sk