Hotel Diery ***

Adresa Biely Potok 664 , 013 06 Terchová Email info@hotel-diery.sk Telefón +421 911 569 532 Web www.hotel-diery.sk

Príjemný rodinný hotel s lacným a komfortným ubytovaním v Terchove.

Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej Terchovej, v časti Biely Potok a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery, ktorá ponúka okrem neopakovateľnej atmosféry Dierového kaňonu, s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi, i možnosť výletov na Malý a Veľký Rozsutec, ako aj mnoho ďalších výletov do známej Vrátnej doliny.

Ubytovanie je v kompletne stavebne zrenovovaných (2009) a pohodlných izbách, pričom každá izba je štandardne vybavená sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC, LCD káblovou televíziou a prevažná väčšina izieb má buď balkón ( izby SUPERIOR ) alebo terasu ( izby STANDARD ). Izby SUPERIOR sú kompletne zrenovované izby s novým dizajnovým nábytkom, vytvoreným špeciálne pre Hotel Diery***, s čerstvým ovocím a fľašovanou vodou nachystanou pri Vašom príchode. V celom objekte hotela je wi-fi pripojenie na internet, ktoré je bez poplatku. Hotelovým hosťom ponúkame, takisto bez poplatku, bohaté bufetové raňajky ( i s bezlepkovým pečivom ) a monitorované parkovisko.

Takisto je možné využiť raňajkovú miestnosť v reštaurácii na poschodí ako spoločenskú miestnosť, ktorú ponúkame ubytovaným hosťom s biliardom, kalčetom a ďalšími spoločenskými hrami úplne zadarmo. Hoteloví hostia tu majú k dispozícii takisto kávu, čaj a horúcu vodu zadarmo.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY PRE CELÚ RODINU:

Hotel Diery *** sa nachádza na úpätí Národného parku Malá Fatra, ktorý Vám poskytuje celoročne vynikajúce podmienky na oddych, turistiku, spoznávanie či zábavu. Prekrásne prostredie a čistý vzduch Vám pomôžu načerpať nové sily, prinesú nové neopakovateľné zážitky a Vy si môžete užiť to najkrajšie, čo doma na Slovensku máme.

Tipy na výlety – Príďte si v lete vychutnať scenériu Vrátnej doliny z hrebeňa Malej Fatry, preliezť rebríky v neopakovateľných Jánošíkovych Dierach, vyliezť na Veľký Kriváň či Malý a Veľký Rozsutec, čaká vás jazda na koňoch či bicykloch na čerstvom vzduchu, môžete si  vychutnať atmosféru Jánošíkových slávností, plných terchovského folklóru, navštíviť rodisko Juraja Jánošíka, či len tak sa poprechádzať v nádhernom prostredí a navečer na kopci pozerať na odraz zapadajúceho slnka na Veľkom Rozsutci….

Zdroj: www.hotel-diery.sk