Horský Hotel SKI & FUN** v Jasnej

Adresa Záhradky 69, 03101 Jasná Email recepcia@hotelskifun.sk Telefón +421 44 559 16 02 Web www.hotelskifun.sk

Horský Hotel SKI & FUN** je tým najlepším relaxom v Demänovskej doline – Jasnej. Svojou atraktívnou polohou v strede najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku je predurčený na skvelý oddych v Nízkych Tatrách.

Horský Hotel SKI & FUN** je tým najlepším relaxom v Demänovskej doline – Jasnej. Svojou atraktívnou polohou v strede najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku je predurčený na skvelý oddych v Nízkych Tatrách.

 

Nadmorská výška 1028 m n. m. zaručuje výborné lyžiarske podmienky minimálne 4 mesiace v roku, o čom svedčí aj fakt, že v tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú údolné stanice dvoch 6-sedačkových lanoviek a niekoľkých vlekov smerom na Chopok. Takže iba u nás môžete vybehnúť v lyžiarkach z izby priamo na svah a navyše je cenovo dostupný pre každého klienta!!

 

V lyžiarkach sa dostanete aj do príjemnej reštaurácie, ktorá je známa svojou skvelou kuchyňou. Okrem kompletného stravovania počas celého dňa, ponúkame v našej reštaurácii možnosť zorganizovať si rodinnú oslavu, prezentáciu rôzneho typu či teambuilding.

Súčasťou reštaurácie v letnom období je terasa, kde Vám ponúkneme okrem denného menu, chutné a zdravé jedlá z grilu, správne chladené pivo, miešané drinky spolu s ďalšími nápojmi podľa vášho výberu. Ak máte zo sebou aj detské ratolesti, na našich šmýkačkách a trampolínach sa určite skvele zabavia.

 

HOTEL SKI&FUN = IDEÁLNE MIESTO NA RODINNÚ DOVOLENKU…

Hotel SKI & FUN** je vďaka svojej polohe vyhľadávaným ubytovaním pre rodiny s ďeťmi, nakoľko ho nájdete priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska Jasná- Záhradky. Odtiaľ je to naozaj iba kúsok na Bielu púť, kde sa vašim lyžujúcim ratolestiam môžete venovať vy, alebo naši profesionálni inštruktori. SKIškôlka aj SKIškola majú veľmi vysokú úroveň a detičky si na kopci užijú kopec zábavy.

 

Pre ,,nelyžiarov,, rodičov lyžiarov u nás nájdete detský kútik s profesionálnou opatrovateľkou. O vaše poklady bude naozaj dokonale postarané, pretože detský kútik je vybavený prebaľovacím pultom, mikrovlnnou rúrou, tiež tam nájdete veľa spoločenských hier, LCD monitor,preliezku so šmýkačkou,plyšové hračky…ak k tomu pripočítate ochotný a prívetivý personál pracovníkov hotela, vaše deti ani nezistia, že tam nie ste…

 

Zábava potom môže ďalej pokračovať v našej novovybudovanej CHILL-OUT zóne, ktorá je určená každej vekovej kategórii. Každý piatok sa u nás koná detský karneval, nezabudnuteľný zážitok vo vás určite zanechá Slovenský večer, chuťové bunky a pitný režim zase uspokojí náš ICE Bar, dámy sa môžu nechať nalíčiť profesionálnou vizážistkou z firmy Mary Kay…toto a ešte množstvo ďaľších aktivít iba pre Vás pripravil náš hotel…

 


Zdroj: www.hotelskifun.sk