Florbalová superdávka

Pracujeme s mládežou v najväčšom florbalovom I. ligovom klube v Bratislave – SNIPERS BRATISLAVA, sme ligoví trenéri a skúsení animátori.

Medzi vedúcimi máme okrem iných aj skúsených florbalových extraligových hráčov, ktorí pomôžu hlavne tým, ktorí chcú cez leto popracovať na svojich florbalových schopnostiach. Florbal nás baví! Tábor organizujeme už 6. rok, väčšina detí sa každoročne vracia a niektorým sa u nás tak páči, že sa prihlásia aj na 2 alebo 3 turnusy v jednom roku. Určite sa nebudú nudiť, každý týždeň sa snažíme pripravovať iný program.

Ponúkame: vylepšenie florbalovej techniky, florbal formou hry a súťaží, vylepšenie techniky vedenia loptičky a samotnej hry, rady a šikovné tipy od extraligových a prvoligových hráčov, veľa zábavy, iné športy a rôzne veľmi zaujímavé mutácie populárnych športov a hier, vecné ceny od FLORBALCENTER.sk ako napr. nové hokejky, vaky, loptičky, atď., nový kamaráti, kúpalisko, vodné vojny, hľadanie pokladu a veľa ďalšieho.

  • Zameranie: Aktívne prežiť voľný čas so športom a zábavou vo veľkom a živom kolektíve.
  • Program: florbal hrou, individuálny prístup ku každému jednému na základe jeho úrovne, súťaže, florbalový zápas, záverečný táborovy turnaj tímov, olympiáda, BUBBLE FOOTBALL – zápasy v bublinách 5vs5, VODNÉ VOJNY, VODNÝ FLORBAL 5vs5, súboj titanov, zostavovanie vlastných tímov, táborové body, nácvik streľby, kúpalisko, hľadanie florbalového pokladu, floorball freestyle, dražba florbalových cien za florbalové doláre, o ktoré sa súťaží počas celého konania tábora a iné.
  • Najvhodnejšia veková skupina: od 6 do 14 rokov
  • Stravovanie/pitný režim: je zabezpečená v blízkej modernej jedálni: desiate, obedy a olovranty.
  • Cena: 125 Eur / týždeň

Zdroj: www.florbalovasuperdavka.sk