CK Slniečko

Adresa Palackého 88/8, 911 01 Trenčín Email slniecko@ckslniecko.sk Telefón +421 32 652 19 11 Web www.detskerekreacie.sk

Tábory, školy v prírode, lyžiarske výcviky! Vyberte si svoj tábor ešte dnes. Veď viac ako 2.500 detí má už svoje miesto v Slniečkovom tábore isté.

Detské letné tábory na Slovensku:

Predstavujeme novú ponuku letných táborov a zájazdov pre mládež. Tešiť sa môžete na nový Pohoďák, Slniečkovo pre najmenších s najlepšou cenou, nový koncept tábora Sunny Games v najlepšom areáli na Slovensku, jazykové kurzy na Anglických školách a veľa ďalších noviniek ale aj osvedčenej klasiky. Tatry, Podhájska, Tesáre, Kysuce, Orava, Čertov, Prašník, Bulharsko, Taliansko, Chorvátsko, Anglicko…

Zahraničné tábory:

Tešíme sa na zájazdy do Chorvátska, Talianska, Bulharska, alebo aj do Anglicka. Sú to nielen tábory pri mori ale aj „spíkovanie o 106″ a spoznávanie iných kultúr! S nami nájdete ten ideálny zahraničný tábor alebo zájazd určite aj Vy!

Najlepší spôsob na rezervovanie tábora je využiť objednávkový formulár na našej stránke alebo tlačidlo „Objednať“, umiestnené pri každom turnuse detského tábora.

Platbu za tábor je možné realizovať na dva krát. Prvá splátka vo výške 50% je splatná do 10 dní od podpisu zmluvy o zájazde a doplatok je splatný 30dní pred začiatkom tábora.

Na platbu môžete využiť aj benefitné poukážky spoločností Vaša, Sodexho, Cheque, Ticket a Benefit plus.

Zdroj: www.detskerekreacie.sk