Chata Horbek

Adresa Vyšné Ružbachy 422, 06502 Vyšné Ružbachy Email chatahorbek@gmail.com Telefón 0908/825963 Web www.chatahorbek.sk

Chata Horbek – krásne miesto pre dovolenku s deťmi. K dispozícii detské ihrisko – hojdačky, šmýkačka, pieskovisko, trampolína, domček. Viac info na www.chatahorbek.sk

Chata Horbek je situovaná v tichom prostredí blízko prírody v známom kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch štvorlôžkových izbách. Na prízemí chaty je spoločenská miestnosť a kompletne vybavená kuchyňa. Samozrejmosťou je sprchovací kút a WC. Pred chatou je posedenie, altánok, ohnisko, k dispozícii je kotlík s pieckou na guláš. Pre deti hračky, plastový domček, trampolína, šmýkačka, hojdačky, pieskovisko. Na chate je pripojenie na internet zdarma, televízor, satelit, domáce kino.


U nás si môžete vychutnať pokoj, oddýchnuť si, nadýchať sa čerstvého vzduchu a načerpať nové sily do ďalších dní. Krásne prostredie kúpeľov je priam predurčené na prechádzky a relax v prírode počas celého roka. Chata je ideálna pre rodiny s deťmi.

Priamo vo Vyšných Ružbachoch môžete zrelaxovať v Aqua Thermal Wellness s krytým termálnym bazénom Izabela, ktorý je otvorený celoročne. Nachádza sa 5 min. od chaty.

V okolí Vyšných Ružbách môžete absolvovať i menej či viac náročné turistické výlety po trasách v okolí Ružbách, do Slovenského Raja, Vysokých Tatier, Pienin, alebo navštíviť známe miesta: Hrad Stará Ľubovňa, Nestville Park Hniezdne, historický Kežmarok, alebo Červený Kláštor – ktorý je preslávený splavom na pltiach.

 

Zdroj: www.chatahorbek.sk