Alexandra Wellness Hotel ***

Adresa Jánska dolina 2901, 032 03 Liptovský Ján Email info@alexandrawellnesshotel.sk Telefón +421 44 2901 000 Web alexandrawellnesshotel.sk

Hotel sa nachádza v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján, na mieste predurčenom pre spoznávanie prírodných krás.

Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry. Jánskou dolinou preteká potok Štiavnica, ktorý dotvára čarovnú atmosféru prostredia. Dĺžka Jánskej doliny je 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera s výškou 2.043 m.n m.

2

AKO STVORENÉ PRE RODINY:

  • Pobyty v našom hoteli sú vhodné aj pre celé rodiny, ktoré si užijú pravú rodinnú pohodu v srdci Nízkych Tatier.

DETSKÁ HERŇA:

  • Detská herňa s výhľadom na bazén je to pravé miesto pre Vaše deti, ale aj pre Vás, kde si môžete posedieť, zahrať spoločenské hry, biliard, či stolný tenis. Je tu k dispozícii hracia konzola X-box kinect s ktoru si užijete kopec dobrej zábavy. Pre deti sú k dispozícii i DVD s detskými filmami. Detská herňa je priestranná a v prípade väčšieho počtu detí zabezpečujeme i detské animácie.

4

RELAX & WELLNESS:

  • Túžite po dokonalom oddychu? Vstúpte  do sveta plného pokoja a relaxu, uvoľnite sa a zbavte stresu.

Snímka obrazovky 2016-12-14 o 19.55.00

BOWLING:

  • Na zábavu alebo v rámci teambuildingových, či outdoorových aktivít máte možnosť využiť bowling s 2 dráhami. Hotelovým hosťom poskytujeme  zľavu z prenájmu dráh.

3

POŽIČOVŇA BICYKLOV:

  • Milovníkom výletov do okolia či cykloturistiky ubytovaným v našom zariadení ponúkame zapožičanie pánskych, dámskych, detských bicyklov priamo v našom hoteli. K dispozícii sú prilby a taktiež aj detské sedačky. V Liptovskom Jáne a v okolí sa nachádza množstvo cyklotrás s prekrásnymi scenériami.

Hotel poskytuje ubytovanie  vo vkusne a moderne zariadených 65  izbách a 3 apartmánoch s vybavením, ktoré je nevyhnutnou súčasťou komfortného  a príjemného pobytu. Celková kapacita hotela je 160 lôžok. Pre rodiny s deťmi máme pripravené detské postieľky, detské stoličky a detské vaničky na kúpanie. Väčšina izieb je s balkónom.

1

  • Check – in: od 14:00 hod.
  • Check – out: do 10:00 hod.

Zdroj: alexandrawellnesshotel.sk