Buppi – detský svet

Adresa Cesta na Senec 2/A, 82104 Bratislava II. - Ružinov Email info@buppi.sk Telefón +421 0907 532 363 Web www.buppi.sk

Detský svet, ktorý už od roka 2012 poznajú deti aj dospelí. Priestory už v troch pobočkách – v Shopping Palace na Zlatých pieskoch, v Bory Mall v Lamači a aj v Avione ponúkajú mnoho možností na kvalitne strávený čas v prostredí, ktoré milujú menší i tí skôr narodení klienti.

Od ponuky rozličných pohybových aktivít, rozmanitých detských akcií, či možnosti usporiadania narodeninových osláv ponúkame nespočetné množstvo zábavy rôzneho druhu v atraktívnom prostredí.

Za našimi bránami na vás čakajú rôzne atrakcie plné radosti a zábavy. Ja, maskot  Bubu Vás budem sprevádzať dobrodružstvami v džungli preliezačiek, pomôžeme vám zdolať prekážky bez zaváhania a ukážeme vám množstvo nových hier a spoločných aktivít rôzneho druhu.  Túžba po prežití energického dobrodružstva, spoznávanie exotických krajín, šmýkanie sa na boboch v lete, čarovný svet rozprávok a omnoho viac sa môže stať skutočnosťou, ak nás prídete navštíviť v Buppi Detskom svete.

Bubu  – naša opička – chystá zábavu za každého počasia a pre všetky deti. Nezabúdame ani na rodičov, na ktorých čaká kaviareň so širokým výberom občerstvenia s bezplatným prístupom na internet. Máte možnosť relaxovať, pokiaľ sa Vaše deti budú bezstarostne a bezpečne hrať a zabávať.

V Buppi – Detskom svete pre Vaše deti usporiadame oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Stačí iba vyplniť on-line rezerváciu a zvyšok môžete bez obáv nechať na nás.

Otvorené denne od 09.00 do 20.00 h.

Buppi – Detský svet nájdete v troch prevádzkach:

Avion Shopping Park – NOVÁ PREVÁDZKA
Ivánska cesta 18
821 04 Bratislava
0918 803 246
avion@buppi.sk

Shopping Palace Bratislava na Zlatých Pieskoch
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava
0907 532 363
info@buppi.sk

Bory Mall v Lamači
Mestská časť – Bratislava Lamač č. 6780
841 03 Bratislava
0908 476 777
borymall@buppi.sk

Bory Mall navyše ponúkajú exteriérové preliezky a detské zostavy, lanovku alebo interaktívne ihrisko. Hra na čerstvom vzduchu je to, čo milujú rodičia aj deti.

Príďte, čakáme Vás!

Zdroj: www.buppi.sk