Denné tábory by OZ Preliezka

Adresa Lipského 6, 841 01 Bratislava Email info@dennetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web dennetabory.sk

Najväčšou výhodou denných táborov je fakt, že svoje ratolesti máte neustále pod kontrolou. Večer ich máte doma a môžete sa im venovať!

V OZ Preliezka sa deti už takmer 20 rokov snažíme, aby Vaše deti zmysluplne trávili voľný čas prázdnin. Deti sa s nami stávajú parkouristami, zoológmi, vodákmi, mladými dámami aj kuchárikmi, rozvíjajú svoje schopnosti hravou formou a získavajú nové priateľstvá.

Na portáli www.dennetabory.sk  je široký výber dennýc táborov pre chlapcov aj dievčatá, vo veku od 4 do 15 rokov. Ponuka denných táborov s označením MINI je určená pre deti od 4 do 6 rokov. V ponuke máme programy určené pre TEENEGEROV od 12 do 15 rokov. Väčšina táborov je organizovaná v Bratislave, no v OZ Preliezka nezabudli ani na Trenčín, Trnavu, Žilinu, Senec, či Pezinok.

 

Ponuka táborov

Ponuka denných táborov OZ Preliezka je naozaj pestrá,  deti sa môžu každý rok tešiť aj na novinky. Medzi najobľúbenejšie táborové programy patria:

Akčný teenager – tábor iba pre násťročných! Na vašich teenagerov čaká splash ball, preteky na tobogáne aj v motokárach, virtuálna realita, splav Dunaja, hra na štýl pevnosti Boyard, petržalské bunkre, ale aj lesné zákutia Devínskej Kobyly.

 

Bunkre odvahy – všetci odvážni vojačikovia spoznajú ozajstné príbehy z Napoleonských vojen a tiež realitu života vojakov z čias I. a II. svetovej vojny. Naučia sa orientovať v teréne, čítať v mape, používať buzolu, počas čoho budú mať možnosť získať rôzne vojenské hodnosti.

 

Malí a Svetoví kuchárikovia – deti zažijú kulinársky týždeň plný dobrôt, ktoré si samé pripravia. Vyskúšajú polievky, studené predjedlá, zložitejšie hlavné jedlá, sladučké dezerty, dokonca aj deťmi taaak milovanú pizzu. A to všetko pod taktovkou skúseného šéfkuchára.

 

Mladí zoológovia – jedinečný tábor plný zvieratiek a zábavy s množstvom nových zážitkov. Detičky sa povozia na koníkoch, zažijú pátračku Zoologickou a taktiež množstvo zábavy pri spoločných hrách a súťažiach priamo v priestoroch bratislavskej ZOO.

 

Parkour a Parkour TEEN – tábor, kde deti získajú krásne akrobatické zručnosti, prekonajú svoj strach a získajú obdiv priateľov či spolužiakov. Naučia sa prekonávať prekážky, freerun, akrobaciu, preskoky a mnoho iného.

 

Ružinovské a Dúbravské zvieratká Mini – deti sa počas týždňa budú venovať zaujímavým tvorivým aktivitám, navštívia ZOO Bratislava, a nebude chýbať čas na spoločné hry na ihrisku. Malým prekvapením budú naše prítulné zvieratká – morské prasiatko a zajačik, o ktoré sa detičky počas celého týždňa vzorne postarajú.

 

Veselí vodáci – obľúbený letný tábor, ktorý sa odohráva na Karloveskom ramene. Deti čaká kopec zábavy, piknik na pláži a tiež plávanie. Počas výcviku na vode sa oboznámia s rôznymi druhmi vodných športov, vodáckou výbavou a naučia sa správať v krízových situáciách, ktoré číhajú na vode a v jej blízkosti.

 

Nielen tieto, ale aj množstvo iných, tematicky zameraných nájdete na

DENNETABORY.sk