Žabiatko – kurzy plávania pre deti

Adresa Nobelova 34, 83102 Bratislava Email zabiatko@zabiatko.sk Telefón +421 911 331 551 Web www.zabiatko.sk

Poskytujeme kurzy plávania v bazéne pre deti od 3 mesiacov do troch rokov a vaňové lekcie v pohodlí Vášho domova pre detičky od 6 týždňov. Kurz plávania trvá 4 týždne – 2 lekcie do týždňa v termínoch určených inštruktorkou.

Poskytujeme kurzy plávania v bazéne pre deti od 3 mesiacov do troch rokov a vaňové lekcie v pohodlí Vášho domova pre detičky od 6 týždňov. Kurz plávania trvá 4 týždne – 2 lekcie do týždňa v termínoch určených inštruktorkou. Deti sú rozdelené do skupín max. 5 členných podľa veku a zručnosti. Plávame podľa veku dieťatka od 30 minút do 45 minút.

 

Cieľom je naučiť deti pomocou hier, pesničiek, básničiek zoznámiť sa s vodou a nebáť sa jej. Postupne sa učíme vydychovať do vodičky, potápať sa, splývať a skákať. A taktiež základné plavecké pohyby.

Pobytom vo vode sa u detí zlepšuje pohybový vývoj, jemná aj hrubá motorika, pamäť, reč, orientačné schopnosti, rovnováha…………

 

NÁŠ BAZÉN

Naše kurzy prebiehajú v novovybudovaných priestoroch, v bazéne o veľkosti 8,8 m x 4m. Hĺbka vody je 1 m. Teplota vody je 31-32 °C.

 

Aby sme zabezpečili jej úplnú nezávadnosť, máme vysokovýkonný filter, ktorý prefiltruje celý obsah bazéna za 1 hodinu a UV lampu pre úplné dočistenie. Náš bazén je určený len pre detičky a voda je upravovaná tak, aby bola bakteriálne čistá, ale zároveň šetrná k tým najmenším.

 

CENNÍK

V cene kurzu je zahrnutých 8 výukových lekcií pre jedno dieťa a rodiča + 1 dospelý doprovod a vstup do sauny.

 

ZĽAVA

– Pre deti so zdravotnými indikáciami / Downov syndrom, Torticollis/ – 120 EUR od 1. kurzu /treba doložiť lekárske potvrdenie /

– Súrodenecká zľava 10%

 

Kurzy prebiehajú: Pondelok až štvrtok plávame celé dni.

na: Nobelova 34, 831 02 Bratislava

 

Zdroj: www.zabiatko.sk