Vista – kurzy angličtiny pre deti

Adresa Moldavská cesta 49, 040 Trnava, Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Humenné, Nové Zámky, Michalovce, Prešov, Poprad, Spišská Nová Ves, Košice Email vista@vista.sk Telefón +421 55 622 55 77 Web www.vista.sk

Našim detským klientom ponúkame 7 úrovní všeobecnej angličtiny, pričom do jednotlivých úrovní deti zaradíme na základe aktuálnej znalosti angličtiny a veku. S ohľadom na vek sú deti v skupinkách rozdelené: 7-8 ročné deti, 9-11 ročné deti, 12-13 ročné deti a TEEN COURSE (14-16 roční).

Čo je VISTA?
Jazyková škola VISTA je Špecialista na angličtinu.

Kurzy angličtiny pre deti
Našim detským klientom ponúkame 7 úrovní všeobecnej angličtiny, pričom do jednotlivých úrovní deti zaradíme na základe aktuálnej znalosti angličtiny a veku. S ohľadom na vek sú deti v skupinkách rozdelené: 7-8 ročné deti, 9-11 ročné deti, 12-13 ročné deti a TEEN COURSE (14-16 roční). Kurzy trvajú počas celého školského roka. V prípade, že ste sa rozhodli neskôr a už nie je miesto v bežiacom kurze, radi zorganizujeme nový polointenzívny kurz aj pre Vaše dieťa a iných malých záujemcov. V súčasnosti u nás študuje priemerne 100 detí týždenne!

Kvalita lektora je pre nás veľmi dôležitá, kladieme veľký dôraz na dobrý výber našich lektorov. VISTA lektor je odborník na angličtinu a osobnosť, ktorá vie upútať, má zmysel pre humor a má rád svoju prácu.
Na slovenskom trhu úspešne fungujeme už od roku 2003 a stále pracujeme na vytváraní nových a aktuálnych kurzov. Vzdelávame sa, aby sme Vám mohli ponúkať tie najnovšie informácie, zdokonaľujeme sa, aby ste s nami boli stále spokojní.

Prečo VISTA? Čo je METÓDA VISTA?
VISTA je slovenská jazyková škola angličtiny, založená na praktickom využívaní angličtiny priamo na hodine.
VISTA metóda nevyčerpáva študenta ani lektora používaním náročných techník, ale vytvára pozitívne prostredie, čím zvyšuje vnútornú motiváciu.
U nás sa precvičuje vždy formou dialógu, modelových situácií, cvičení a hier povzbudzujúcich komunikáciu. Študent na jazykovom kurze angličtiny hovorí anglicky a používa nové poznatky v praxi.
Náš lektor Vás celý čas vedie, kontroluje a opravuje v komunikácii a na základe VISTA METÓDY Vás rýchlo a bezbolestne naučí nové slovíčka a gramatické zásady.
Neučíte sa doma, ale na hodine!
VISTA simuluje reálne prostredie.
Teoretický podklad metódy VISTA vychádza z psychológie učenia, nesnaží sa o prevrat v učení sa jazykov, ide úspešnou cestou.
VISTA má adaptabilné učebné osnovy prispôsobené požiadavkám klienta.
VISTA ako jedna z mála škôl disponuje špeciálnymi kurzami AJ (International Negotiations, Special Sales Skills, Life and Institutions of English Speaking Countries, Legal English, Insurance English, Business English I, II, III a iné …).

Pobočky
Košice
Spišská Nová Ves
Poprad
Prešov
Michalovce
Nové Zámky
Humenné
Liptovský Mikuláš
Trnava
Bratislava

Trenčín

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/26033713/detske-kurzy.jpg

 

Zdroj: Vista

Zdroj: www.vista.sk