Veslársky klub Sĺňava Piešťany

Adresa Rekreačná 5, 92101 Piešťany Email vk.slnava.piestany@gmail.com Telefón +421 (903) 241 430 Web www.veslovanie-piestany.sk

Ak máš záujem skúsiť veslovanie, neváhaj a pridaj sa do nášho klubu.

Veslovanie

 

Ak sa nebojíš vody a vieš plávať, tak nič nebráni tomu, aby si skúsil veslovanie. Vek pri tom nehrá žiadnu úlohu. Stačí len pevná vôľa a chuť naučiť sa niečo nové a možno zistíš, že veslársky šport je pre teba to pravé.

K veslovaniu nepotrebuješ vlastne nič, loď aj veslá ti zapožičiame z nášho klubu a jediné čo si treba so sebou priniesť, je vhodné oblečenie.

Náš klub každoročne organizuje v letných mesiacoch veslárske kurzy pre deti od 11 do 15 rokov, no po dohode s jedným z našich trénerov (podľa veku) sa môžete k nám pridať v priebehu celého roka.
Veslársky kurz pre deti v letných mesiacoch je týždňový (od pondelka do piatka) a deti sa hravou formou učia základy tohto nádherného športu. Kurz sa zväčša ukončí pretekmi začiatočníkov.

Začať s veslovaním sa však dá aj v staršom veku, napríklad česká ženská veslárska jednotka Miroslava Knapková začínala vo svojich devätnástich rokoch! No pokiaľ chcete veslovať len rekreačne a upevňovať si len svoje zdravie, tak vôbec nerozhoduje či máte 30, alebo 60 rokov. Aj v týchto vekových kategóriách sa po úspešne zvládnutej technike veslovania, stále môžete zúčastňovať na pretekoch veteránov u nás doma, alebo v zahraničí.

Ak máš záujem si to u nás v klube skúsiť, vyplň on-line prihlášku a odošli. My sa ti v krátkej dobe ozveme. Môžeš kontaktovať aj trénera, alebo príď priamo do klubu v čase našich tréningov.

Členský príspevok na sezónu 2013 je pre všetky kategórie rovnaký, a to vo výške 200 Euro / rok.

Noví členovia klubu majú prvý mesiac zdarma a členské sa prepočítava proporčne od dátumu príchodu /rok.

Rekreačné(sezónne) veslovanie: členský príspevok 20 euro / každý začatý mesiac

 

Zdroj: www.veslovanie-piestany.sk

Zdroj: www.veslovanie-piestany.sk