Včielka – Súkromná materská škola

Adresa Sabinovská 145, 08001 Email info@msvcielka.sk Telefón 0907285528 Web www.msvcielka.sk

Súkromná materská škola Včielka od septembra začína svoju prevádzku. Stále máme voľné miesta. Všetky informácie nájdete na webe.

Súkromná meterská škola Včielka nie je len škôlkou rodinného zamerania, lebo našim cieľom je Vašim deťom dať plnohodnotnú a kvalifikovanú prípravu, naučiť ich nie len to, čo by mali vediť, ale naučiť ich vždy niečo navyše. Budú o krok vpred pred ostatnými. Zameriavame sa na individuálne potreby detí o čom svedčí aj počet detí, ktoré prijímame.

 

V našej škôlke nájdete deti od 2-6 rokov, ktoré sú rozdelené do dvoch tried po maximálne 10 detí. Jedna trieda má svoje dve pani učiteľky. Celý deň je naplnený programom a samozrejme aj oddychom. Ak však dieťa nechce, či nezvykne spať, nenútime ho a hľadáme iné možnosti ako na chvíľu spomaliť jeho myseľ. Ponúkame rôznorodý program pre deti a zaujímavé doplnkové služby pre ich rodičov – odvoz alebo dovoz dieťaťa, prenájom priestorov, využitie infrasauny alebo fínskej kade a podobne.

 

Pre nás je najdôležitešie, aby dieťa poobede odišlo šťastné a unavené. Je to znakom toho, že sa mu u nás páči a že sa mu venujeme naplno. Ak Vaše dieťa nie je odplienkované u nás to nie je problém.

 

U nás bude dieťa v bezpečí, ako doma, v priateľskom kolektíve. Ak bude dobre dieťaťu, bude spokojní aj rodič. Ak bude spokojní rodič, my budeme spokojní s našou prácou.

Zdroj: www.msvcielka.sk