Tvorivé dielne Bratislava CREATIV

Adresa Hviezdna 11/A, 821 Bratislava Email anettatomankova@centrum.sk Telefón +421 905 795 183 Web www.anettacreativ.sk

Sídlime v Bratislave, mestskej časti Podunajské Biskupice, a už od roku 2007 špecializujeme sa na výtvarno-pracovné krúžky pre mládež, deti v predškolskom aj školskom veku.

CREATIV – tvorivé dielne pre deti a dospelých!

 

Sídlime v Bratislave, mestskej časti Podunajské Biskupice, a už od roku 2007 špecializujeme sa na výtvarno-pracovné krúžky pre mládež, deti v predškolskom aj školskom veku.
Organizujeme narodeninové dielničky, kde pomáhame zúčastneným rozvíjať kreativitu a vyrábať rozličné dekoračné predmety. Zaoberáme sa aj výtvarno-pracovnými krúžkami pre materské a základné školy, taktiež prázdninovými dielničkami v období, keď zostávajú školopovinné deti doma.
Snažíme sa takýmto spôsobom vyplniť voľný čas detí a ostatných účastníkov a motivovať ich tak k určitej z foriem kreatívnej činnosti, ako je výroba dekoračných a darčekových predmetov, no aj predmetov každodenného použitia a drobných pozorností.
Pri aktivitách tohto typu používame zásadne materiály vhodné pre prácu s deťmi, absolútne neškodlivé, špeciálne určené pre tvorivé, kreatívne činnosti.
Záujemcom o využitie našich služieb a zúčastnenie sa nášho kurzu poskytujeme výborné ceny, domáce až rodinné prostredie priestorov, v ktorých výtvarné dielne organizujú priateľskú, ústretovú atmosféru. Individuálny prístup ku každému klientovi zvlášť a výrobky šité na mieru zákazníkom sú u nás samozrejmosťou!

 

Cenník výrobkov:

• tvorivé dielničky pre deti a dospelých od 4,50 €
• krúžky pre deti 2,70 €/hod.
• narodeninové a prázdninové dielničky po dohode
Vo svojej činnosti vedieme deti ku kreativite, berieme ohľady na osobnostnú stránku dieťaťa. Prácou s rôznym materiálom rozvíjame jemnú motoriku a rečové centrum, deti sú pri práci v kolektíve a v neposlednom rade sa aj dobre zabavia. Výrobky, ktoré si urobia, si zoberú domov.

 

 

Zvyčajne sme Vám k dispozícii v čase od 17:00 do 19:00, inak po dohode so zákazníkom.

Ak stále váhate alebo ste sa už rozhodli, ktorú z činností by ste chceli Vy alebo Vaše ratolesti absolvovať, je vhodné kontaktovať nás v minimálnom predstihu týždeň až mesiac pred plánovanou akciou v závislosti od jej typu.
Vyrobené darčekové predmety a dekorácie zasielame zákazníkom formou dobierky, prípadne si ich u nás môžu vyzdvihnúť osobne.

 

Zdroj: www.anettacreativ.sk