TS Haló Haló – od Dance show cez Disco dance až po Hip hop

Adresa Topolcianska 33, 85106 Bratislava Email danceshow@halohalo.sk Telefón +421 905 790 638 Web www.halohalo.sk

TS Haló Haló vznikol v bratislavskej Petržalke pre 10 rokmi. Jej členmi sú chlapci a dievčatá vo veku od 4 rokov. Tí su rozdelení do troch vekových kategórii – detská /do 12 rokov/, juniorská /12 -15 rokov/ a hlavná /od 16 rokov/ veková kategória. Venuje sa rôznym tanečným štýlom a technikám. Od Dance show cez Disco dance až po Hip hop.

 

TS Haló Haló vznikol v bratislavskej Petržalke pre 10 rokmi. Jej členmi sú chlapci a dievčatá vo veku od 4 rokov. Tí su rozdelení do troch vekových kategórii – detská /do 12 rokov/, juniorská /12 -15 rokov/ a hlavná /od 16 rokov/ veková kategória. Venuje sa rôznym tanečným štýlom a technikám. Od Dance show cez Disco dance až po Hip hop.
Za pomerne krátku dobu svojej existencie preukázala svoje kvality na nespočetných medzinárodných aj domácich podujatiach o čom svedčí 5 titulov Majster sveta a množstvo titulov Majster Slovenska.
TS HALÓ HALÓ Vám ponúka široké spektrum tanečných choreografií, vhodných ako sprievodný program k rôznym kultúrnym, športovým či spoločenským akciám ako sú plesy, dni detí, firemné večierky či prezentácie a iné. Z absolvovaných vystúpení spomenieme Deň detí Aupark Bratislava, Deň detí ZOO, Odovzdávanie cien Reduta Bratislava, Odovzdávanie cien Arena Bratislava, McDonald´s, Ples kariet, Ples podnikateľov, vystúpenia pre STV, Markízu…a i.

V repertoári máme viac ako 100 hotových choreografii s najrozmanitejšími motívmi. Problémom však pre nás nie sú ani choreografie „šité“ priamo pre Vás na mieru. Môžete si vybrať tanečníkov z troch vekových kategórii a štyroch roznych zoskupení tanečníkov.

Vekové kategórie:

  • deti – do 12 rokov
  • juniori – 12 – 16 rokov
  • hlavná veková kategória – od 16 rokov

Druhy tanečných choreografii:

  • sólo – tancuje 1 tanečník, minutáž: 1,45 – 2,15
  • duo – tancuje duo alebo pár, minutáž: 1,45 – 2,15
  • skupina – tancujú 3 až 7 tanečníkov, minutáž: 2,30 – 3,00
  • formácia – vhodná najmä do veľkých sál, 8 – 24 tanečníkov, minutáž: 3,00 – 4,00

Pri všetkých choreografiách sa dá upraviť tak minutáž, ako i počet tanečníkov.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte, radi Vám poskytneme potrebné informácie 🙂

Zdroj: www.halohalo.sk