Tanečno-pohybové štúdio La Portella

Adresa Koprivnícka 9/E, Bratislava Email portellaneli@gmail.com Telefón 0911767333 Web www.detskysubor.sk, www.tanecnestudio.sk

Nájdite v sebe túžbu, odhodlanie a vôľu. Prekonávajte svoje limity a plňte si sny. My vám k tomu pomôžeme. Ponúkame Vám kvalitné kurzy, príjemné prostredie, zážitky, priateľstvo a veľa iného.

Tanečno pohybové štúdio LA PORTELLA vzniklo s jasnou víziou VICEMAJSTERKY SVETA a niekoľkonásobnej majsterky SR v salse NELI PORTELLA významné pozdvihnúť úroveň výuky tanca a pohybových kultúr v Dúbravke a jej šírom okolí.

Našou výsadou je spojenie krásneho a čistého rodinného prostredia spolu s tými najlepšími slovenskými i zahraničnými lektormi. Príďte sa sami presvedčiť!

Nájdite v sebe túžbu, odhodlanie a vôľu. Prekonávajte svoje limity a plňte si sny. My vám k tomu pomôžeme. Ponúkame Vám kvalitné kurzy, príjemné prostredie, zážitky, priateľstvo a veľa iného.

Tanečná škola a pohybové centrum LA PORTELLA  je určená všetkým záujemcom o tanec a pohybovú kultúru. Máme kurzy pre úplných začiatočníkov, mierne pokročilých i pokročilých. Každý všedný deň u nás nájdete aj kurzy pre deti od 2-15 rokov.

 

klasická baletná príprava :  https://www.youtube.com/watch?v=B3qVdgs-P5Y

tanečná prírpava pre deti :  https://www.youtube.com/watch?v=B9Bxu9UYZrc

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/49641580/logo-deti.jpg

Zdroj: www.detskysubor.sk, www.tanecnestudio.sk