Tanečná škola Jagermajster

Adresa Ul. K. Adlera 19, 84102 Bratislava Email info@jagermajster.com Telefón +421 902 280 270 Web www.jagermajster.com

Tanečná škola Jagermajster je najznámejšou tanečnou školou na Slovensku – je už registrovanou značkou kvality. Vychovali sme i množstvo majstrov Slovesnka a i tanečných celebrít – ako Peter Modrovský, Barbora Jančinová, Silvia Kadnárová, Natália Glosiková, a mnohých ďalsích.

Tanečná škola Jagermajster je najznámejšou tanečnou školou na Slovensku – je už registrovanou značkou kvality. Vychovali sme i množstvo majstrov Slovesnka a i tanečných celebrít – ako Peter Modrovský, Barbora Jančinová, Silvia Kadnárová, Natália Glosiková, Tomáš Antálek, Štefan Čermák, Kristína Kamenická, Marcela Spišiaková, Mirka Kosorínová. U nás dosiahli najväčšie úspechy i Katka Štumpfová a Michaela Marková. Dnes znovu máme i lepších tanečníkov ako tích, ktorí sa venujú mediálnej oblasti.


V Tanečnej škole učíme nie len spoločenské tance – vyučujeme i v PKO- kde sme oživili tradíciu tanečných kurzov – VENČEKOV, ale i HIP-HOP v spolupráci s Lacim Strikeom a Street Dance Accademy, Modern Dance – kde učia majsterky sveta, ZUMBU – kde učí reprezentantka SR a tanečný pedagóg, ktorý má licenciu i anglickej profesionálnej federácie.
Zárukou kvality sú najmä Elena a Igor Jágerskí naše najznámejšie slovenské osobnosti v tanečnom športe.

 

Kurz mládež

KDE učíme?

PKO Bratislava najlepšia sála v Bratislave a TŠ Jagermajster – Dúbravka – najkrajšia sála v Bratislave.

ČO učíme?

U nás sa vyučuje výhradne program garantovaný svetovou federáciou World Dance&Dance Sport Councill, ktorá celosvetovo zaručuje kvalitu a aktuálnosť výuky tanca.Pre žiakov je záruka, že to čo sa naučia, bude tým najaktuálnejším, čo vo svete tanca je. Majitelia tanečnej školy – Ing. arch. Igor Jágerský -(bol členom prezídia tejto svetovej federácie a je prezidentom Slovenského tanečného zväzu) spolu s manželkou RNDr. Elenou Jágerskou patria nielen medzi najvýraznejšie trénerske osobnosti v tanečnom športe, ale i medzi najväčšie osobnosti v sfére UČITEĽOV TANCA. ďalšími lektoromi Jarmila Bathanyová a Laci Strile-Neuschel riaditeľ Dance street Accadmy a člen skupiny QUASSIT CREW v moderných tancoch, electric booggie a hip-hop.Mottom tanečnej školy je-kvalita práce- to je prvoradé a snažíme sa to plniť. U nás učia tí najlepší.Mnohých poznáte z programu LET´S Dance1 a LET´S Dance 2 s Markízou.

 

Kurz Deti od 4 rokov

Zdroj: www.jagermajster.com