Súkromná materská škôlka Meduška

Adresa Dedinskej ulici č. 27, Trnava Email meduska@meduska.sk Telefón +421335333932 Web www.meduska.sk

Materská škola Meduška dnes pôsobí na prvý pohľad v nenápadných priestoroch na Dedinskej ulici v Modranke. O to viac vás zaujmú zrenovované interiéry budovy a z pohľadu rozlohy vskutku bohaté priestory. S pokojným svedomím možno konštatovať, že v Meduške má každé dieťa priestoru pre akúkoľvek činnosť viac ako dosť.

Našim cieľom je vytvoriť pre deti podnetné prostredie, v ktorom budú môcť neobmedzene rozvíjať potenciál detskej osobnosti, prostredie postavené na vzájomnej dôvere, slušnom správaní, priateľstve, ohľaduplnosti a vzájomnej pomoci. Len keď je dieťa šťastné, spokojné a cíti sa bezpečne, môže sa začať prispôsobovať zmenám, rozhodovať sa a niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia, vzájomne spolupracovať a byť tolerantný k ostatným.

Každé ráno sa stretávame v útulnom prostredí našej škôlky. Spachtoši môžu prísť aj neskôr, počkáme na nich pri spoločných hrách. Počas raňajšieho komunikačného sedenia si rozprávame čo sa nám prihodilo, čo sme zažili, čo nás trápi a niekedy si prezradíme aj  malé tajomstvo.
Pri hrách využívame lego a iné stavebnice, ktoré  rozvíjajú našu fantáziu, v kuchynke pripravujeme chutné jedlá, kreslíme, hráme pexeso, spoločenské hry, čítame knihy…

Papáme len čerstvo pripravené jedlá, ktoré zabezpečia vhodný prísun výživných zložiek, ovocie a zeleninu, ako chutné šaláty, pitný režim vo forme bylinkových čajov, ovocných štiav a vody a samozrejme, sem-tam, aj nejakú maškrtu, ktorú možno sami vyrobíme. Povedzme si, že to len ťažko zabezpečíte v priebehu pracovného týždňa. V našej škôlke je to samozrejmosťou.

 

Doba prevádzky:  7,00 – 18,00 hod.

 

Zdroj: Meduška

Zdroj: www.meduska.sk