Súkromná materská škola Slimáčik Trenčín

Adresa Súkromná materská škola Ul. M.Turkovej 22 Sihoť II 911 01 Trenčín, Trenčín Email info@slimacik.eu Telefón 0949 163 596,0911 841 611 Web www.slimacik.eu

Súkromná materská škola poskytuje výchovu a vzdelávanie deťom od 2 do 6 rokov. Materská škola vyniká bilingválnym prostredím. Disponuje individuálnym a chápavým prístupom. Predsa každé dieťa je jedinečné!

Súkromná materská škola poskytuje výchovu a vzdelávanie deťom od 2 do 6 rokov.

  • trieda Slimáčikov od 2 do 3 rokov
  • trieda Školienok od 3 do 6 rokov

Celodenný proces prebieha rovnocenne v anglickom i slovenskom jazyku overenou dvojjazyčnou metódou jedna osoba=jeden jazyk.

 

Prednosti školy je celodenná i poldenná výchovno-vzdelávacia starostlivosť, bilingválne prostredie slovenský a anglický jazyk, malý počet detí v triede, individuálny a chápavý prístup, rodinné prostredie plné harmónie a pohody, kvalifikovaný vysokoškolsky vzdelaný personál s niekoľkorčnou praxou, dobrou dušou a úsmevom na tvári, zdravé stravovanie, plnohodnotne vývážený jedálny lístok, veľa ovocia, zeleniny, pravidelný pitný režim, jednoduchá dostupnosť k nám z celého Trenčína, Dubnice a okolia, pravidelné návštevy logopéda a zubára, množstvo aktivít, záujmových krúžkov, predstavení, výletov, úzka spolupráca s rodičmi, každodenné informovanie rodičov o priebehu dňa, informácie pre rodičov o pripravovaných akciách prostredníctvom emailu, záznamy na CD s fotkami na konci každého školského roka, podporovanie zdravého životného štýlu detí, saunovanie detí a športovanie, nové veľké priestory, nové detské ihrisko.

 

Pravidelná krúžková činnosť, keramika, výtvarníci, tanečná škôlka, tenis, nemecký a španielsky jazyk, saunička je naša kamarátka.

 

Sezónne činnosti, žblnka vlnka-kurz plávania, eskimáčikovia-kurz korčuľovania, mali tučniaci-kurz lyžovania.

Zimná škôlka v prírode, (organizovaná na Martinských holiach) spojená s lyžiarskym kurzom pod vedením skúseného lyžiarskeho inštruktora.

 

Letná škôlka v prírode,spojená s kurzom plávania, jazdou detí na koňoch, poníkoch.

Rôzne tématické extra akcie.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

zdroj: Slimáčik Trenčín

Zdroj: www.slimacik.eu