Športové centrum Tenis komplex | Košice

Adresa Wuppertálska 4, Košice Email cepel@teniskomplex.sk Telefón 055 / 645 26 11 Web www.teniskomplex.sk

Tento komplex je určený všetkým, ktorí hľadajú možnosť ako aktívne využiť svoj voľný čas, či už športom, zábavou, alebo len tak posedením v príjemnom prostredí.

V novembri v roku 1999 bola dokončená a skolaudovaná výstavba športového centra TENIS KOMPLEX. Tento komplex je určený všetkým, ktorí hľadajú možnosť ako aktívne využiť svoj voľný čas, či už športom, zábavou, alebo len tak posedením v príjemnom prostredí. U nás si každý príde na svoje. Ako z názvu vyplýva, najširšie možnosti u nás nájdu tenisti. Máme pre nich 4 antukové dvorce. Od roku 2011 máme v hale 4 bedmintonové kurty a 2 pingpongové stoly. Ďalej ponúkame 2 squashové kurty, moderne zariadené fitnes centrum cca 190m2, dve bowlingové dráhy, stolný futbal a biliardový stôl. Popritom občerstvenie s pizzériou, so sedením vo vnútri aj na terase. K areálu patrí aj bezplatné parkovisko, ktoré je monitorované kamerami, ako aj celý objekt TENIS KOMPLEX.

 

V lete v roku 2001 bol založený tenisový oddiel, s názvom TENIS KOMPLEX KOŠICE, pod vedením Ing. Petra Čepela. Tak ako plynuli roky oddiel sa rozrastal a momentálne má 62 členov, hlavne v detskom a dorasteneckom veku. Medzi týmito hráčmi sú aj viacnásobní majstri Slovenska a reprezentanti SR. Medzi najúspešnejších, ktorí u nás hrajú, alebo začínali patria: Čepelová Jana, Schmiedlová Karolina, Blaško Martin, Kötelesová Barbora, Marosiová Laura, Gerendová Patricia.

 

Každoždoročne 2-krát organizujeme nábor detí s výučbou pod vedením kvalifikovaných trénerov.

  • 4 antukové dvorce ( 2 s umelým osvetlením)
  • súkromné hodiny tenisu ( deti aj dospelí )
  • kvalifikovaní tenisoví tréneri
  • predaj aj požičiavanie tenisových pomôcok
  • vypletanie rakiet

image

 

Tenis Komplex Košice v údolí medzi sídliskom KVP (Wuppertálskou ulicou) a rodinnou výstavbou na Topásovej ulici. Neďaleko nás stojí zástavka MHD – Diamantova spojenie 71,72,18. Poliklinika KVP spoje 19,34,50,54.

Zdroj: www.teniskomplex.sk