Športcentrum Ekoma | Zvolen

Rekreačno-športový areál Športcentrum EKOMA, sa nachádza v krásnom a ničím nerušenom prostredí Sekierskej doliny vzdialenom len 4 km od centra mesta Zvolen a 20 km od Banskej Bystrice. Ponúka množstvo športových aktivít a ubytovanie.

Rekreačno-športový areál Športcentrum EKOMA, sa nachádza  v krásnom a ničím nerušenom prostredí Sekierskej doliny vzdialenom len 4 km od centra mesta Zvolen a 20 km od Banskej Bystrice (prístup po miestnej komunikácii, parkovanie priamo v areáli).

Na rozľahlom a členitom pozemku upravenom výsadbou, trávnikmi a prekrásnymi skalkami nájdete 5 samostatných apartmánových domov, 2 chatky, reštauráciu, recepciu, spoločenské miestnosti, terasy s krby.

Pre športové a relaxačné vyžitie je k dispozícii biliard, stolný tenis, bowling, sauna a v letnom období aj antukový tenisový dvorec, tenisový kurt s umelou trávou, plážové volejbalové ihrisko, detské ihrisko, prírodný šach, človeče, minizoo, bazén a ohniská.

Pre deti – V našom areáli si okrem športového vyžitia dospelých prídu na svoje aj naši „najmenší“. Okrem našej mini ZOO, určite neobídu ani prírodný šach, hru človeče nehnevaj sa, pirátsku loď, či už najdlhší suchý tobogán v okolí.

Je možné u nás zorganizovať rôzne firemné akcie, školenia, semináre, prezentácie, športové dni, rodinné stretnutia, svadby, krsty, kary, rodinné oslavy, stretnutia priateľov, stretávky zo školy, rovnako ako atraktívne školy v prírode, letné tábory, školské výlety

Zdroj: www.sportcentrum-ekoma.sk