Sport Kids Academy

Adresa Nákupno zábavné cetrum BORY MALL Lamač a OC RETRO, 6 Bratislava Email recepcia@sportkidsacademy.sk Telefón +421 904 822285 Web sportkidsacademy.sk

BE COOL Sport Kids Academy vznikla najmä preto, že sa naša spoločnosť BE COOL Sport rozhodla venovať aj malým športovcom.

BE COOL Sport Kids Academy vznikla najmä preto, že sa naša spoločnosť BE COOL Sport rozhodla venovať aj malým športovcom. Nakoľko situácia na Slovensku nie je momentálne  postačujúca a športových aktivít pre deti je málo, náš tím trénerov systematicky buduje pravidelné tréningové cykly vrcholiace na našich veľkých športových podujatiach, ktorých súčasťou sú deti už niekoľko rokov.

BE COOL Sport Kids Academy funguje od roku 2013 v OC Retro v Bratislave a sme veľmi hrdí na to, že v krátkom čase našej existencie sme si vybudovali silnú základňu detí, ktorá nás núti ďalej sa rozrastať. Nové športové centrum BORY gym je preto len ďalším logickým postupom v budovaní siete športovísk pre deti. Bory sú okrajová časť Bratislavy a v našich plánoch je v horizonte troch rokov pokryť všetky oblasti Bratislavy a možno do budúcna aj Slovenka tak, aby rodičia a deti nemuseli za nami ďaleko dochádzať.

Našou prioritou je vybudovať u detí vzťah k športu od ich útleho veku. O tom, že táto práca má zmysel, svedčia aj narastajúce počty detí, ktoré sa zúčastňujú bežeckého podujatia ČSOB Bratislava Marathon. Kým v rámci 1. ročníka sa detských behov zúčastnilo len 150 detí, na štarte 9. pokračovania ich už bolo 1 500. Svoj cieľ sme pripravení napĺňať aj naďalej a, aj s vašou pomocou, budeme deti aj naďalej motivovať k športu a zdravému životnému štýlu.

Naša akadémia je zameraná na všeobecnú športovú prípravu a pohybové programy pre deti vo veku od 0 do 12 rokov, ktoré sme vďaka otvoreniu nových  priestorov „BORY gym“  mohli rozšíriť o program PRENATAL CARE & POSTNATAL CARE.

Základom tréningov je športová gymnastika, ktorú dopĺňajú futbal, plávanie, lyžovanie, loptové hry, atletika, raketové športy a snowboard. Komplexnou športovou prípravou dosiahneme u detí rozvoj koordinačných, motorických a kondičných schopností, pričom programy sú prispôsobené veku a schopnostiam dieťaťa. Tréningy prebiehajú pod dohľadom profesionálnych trénerov a pedagógov v komfortných priestoroch.

ČO PONÚKAME?

  • Individuálne tréningy
  • Diagnostiku a psychologický profil detí
  • Plavecký camp a lyžiarsky camp
  • Školu snowboardu
  • Family sport víkend
  • PRENATAL CARE
  • POSTNATAL CARE

Zdroj: sportkidsacademy.sk