Salsa Kids | Košice

Adresa Hlavná 34 (2. posch.), Košice Email info@salsaclub.sk Telefón 0918 11 30 40 Web www.salsaclub.sk

Salsa Kids – je novinka v tanečnej škole Salsa Club Košice. Skvelý, zábavný a náučný kurz. Deti si precvičia nielen svaly a kostru, ale aj pamäť, a sústredenosť. Výborné aj popri škole! Navyše sa tak budú môcť sami prezentovať na rôznych školských aj mimoškolských akciách 🙂

imageNeviete, čo a kam v Košiciach s deťmi? Vezmite ich k nám! Pripravili sme si pre nich super program na voľný čas – SALSA KIDS. Rozvíjajte ich talent a koncentráciu (pre deti od 5 do 12 rokov). Navyše im tak pomôžete zbaviť sa prebytočnej energie 🙂

 

Salsa Club Košice je prvá profesionálna tanečná škola na Hlavnej ulici v Košiciach. Jej zakladateľom je umelec – spevák a tanečník Ismail Loub – LOBO.

 

Učíme tanec, rozdávame energiu a robíme ľuďom radosť. Máme kurzy Salsa (salsa, merengue, bachatta), Standard (cha-cha, rumba, waltz a tango), Lady Salsa (styling, držanie tela, kroky, predvádzanie a zvádzanie pri tanci = LADY SHOW), kurzy pre deti od 5 rokov – Salsa Kids a cvičíme Salsa Aerobic. V ponuke máme tiež tanečnú, spoločenskú a svadobnú obuv, ktorú si môžete vyskladať podľa svojho vkusu dokonca aj na mieru a to všetko za skvelé ceny.

Kurzy zahŕňajú rôzne vekové kategórie a rôzne stupne od začiatočníkov, mierne pokročilých,…….. až po profesionálov a tanečnú skupinu, ktorá reprezentuje Salsa Club so svojou show po celom SR aj u susedov v ČR.

 

Oslovili sme Vás?

Tešíme sa na Vašu návštevu – je lepšie raz vidieť ako 100x počuť 🙂

 

PS: Nezabúdajte len u nás prvá hodina VŽDY ZDARMA 😀

Zdroj: www.salsaclub.sk