Rýchla rota – rozhýbeme všetky deti

Adresa Bratislavská 1/a, 84356 Záhorská Bystrica Email info@rychlarota.eu Telefón +421 907 217 251 Web www.rychlarota.eu

Vážené Deti, chcete si zašportovať a zabaviť sa ?
Milí Rodičia, chcete pre vaše deti pohyb a zdravý životný štýl ?
Rýchla Rota je správna voľba.

Rýchla Rota organizuje denné i pobytové tábory, individuálne i skupinové tréningy a športové sústredenia. Všetky naše aktivity sú v športovom duchu. Rýchla Rota je vhodná pre všetky deti.

Naši profesionálni animátori prispôsobujú aktivity veku a pohybovým a športovým zdatnostiam detí. 
Rýchla Rota funguje už 6 rokov. Naše služby využilo už viac ako 500 detí.

 

Počas celých letných prázdnin organizuje Rýchla Rota denný tábor v modernom multifunkčnom športovom areáli Fajnclub (budova TV Markíza) v Záhorskej Bystrici. Naši profesionálni animátori prispôsobujú program veku a schopnostiam detí.

 

DENNÉ TÁBORY

Bratislava – Letné kempy vo Fajnclube v TV Markíza

AREÁL: tenisové kurty, vonkajšie ihriská, bazén, pieskovisko, preliezky, squashové kurty, vnútorné telocvične, stolný tenis, fitness a spoločné priestory, reštaurácia s terasou, vlastné sociálne zariadenia vrátane spŕch a šatne so skrinkami na kľúč.
PROGRAM: raketové športy (tenis, squash, bedminton, speedminton, ping pong), loptové a kolektívne športy a hry (futbal, petanque, fitlopty…), bazén a vodné športy a hry (plávanie, vodný aerobik, piráti…), tímové hry a súťaže (hľadanie pokladu, olympiáda, šialené štafety…), exkurzia v TV Markíza. Deti zbierajú body a súťažia medzi sebou o tituly Rýchlej Roty.
+ plnohodnotný program aj v prípade nepriaznivého počasia.
STRAVA: desiata, obed v kvalitnej reštaurácii (polievka + hl.jedlo na výber), olovrant. + non-stop pitný režim
TERMÍN: celé LETNÉ PRÁZDNINY,
vždy PONDELOK-PIATOK, 7:00-17:00 (program 8:00-16:00)

 

Uplynulé roky dokázali, že leto s Rýchlou Rotou nielen mnohým deťom zdravo spestrilo leto , ale im aj priblížilo šport, ktorý im natoľko učaroval, že sa mu začali aktívnejšie, alebo aj súťažne venovať. Malí športovci majú výborný odrazový mostík k zdravému životnému štýlu.

 

 

POBYTOVÉ TÁBORY

Svätý Jur Víkend v horskom hoteli Eva

ZAČIATOK sobota 9:00 – KONIEC nedeľa 17:00
Hotel sa nachádza v krásnom horskom prostredí. Ubytovanie 2-4 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, plná penzia. Vybavenie hotela: tenisové kurty, futbalové, basketbalové ihrisko, plážový volejbal, vonkajší aj vnútorný bazén, wellness, fitness. Program: športové aktivity v areáli hotela a v okolitom lese, výlet na vyhliadkovú vežu, lezecká stena a mnohé iné …

 

Svätý Jur Letný týždeň v horskom hoteli Eva

ZAČIATOK pondelok 7:30 – KONIEC piatok 17:00
V hoteli Eva organizujeme aj 5 dňové kempy počas letných prázdnin. Individuálna doprava.

 

Vysoké Tatry Letný týždeň v rekreačnom stredisku Junior

ZAČIATOK nedeľa 17:00 – KONIEC piatok 17:00
6 dňové kempy počas letných prázdnin. Hry a aktivity v areáli, túry a výlety do okolia (podľa počasia). Ubytovanie: 3-5 lôžkové izby, vlastné sociálne zariadenie, strava 5xdenne.
Viac info na infolinke, alebo infomaili.
Z Bratislavy sa organizujú mikrobusy, ktoré stoja v Nitre, Banskej Bystrici, Liptovskom Mikuláši a v Poprade – z ostatných miest individuálna doprava.

 

Zdroj: www.rychlarota.eu