Motýlik detské centrum

Adresa Pri parku 16/ 51, 91106 Trenčín - Záblatie Email Telefón 0910537946 Web www.dcmotylik.sk

Úsmev na tváričke Vášho drobca, spokojnosť v jeho detskej dušičke, bezstarostnosť pre Vás rodičov, venujte sa svojej práci, svojim povinnostiam, alebo len tak relaxujte.

Detské centrum Motýlik – súkromná škôlka v Trenčíne.

Tradícia, krásne prostredie, profesionálna starostlivosť.

“ To musí Vaše dieťatko zažiť ! „

 

Detské centrum Motýlik je súkromné zariadenie rodinného typu. Nachádza sa v krásnom prostredí na okraji mesta Trenčín v časti Záblatie (pre klientov mimo Trenčín v blízkosti diaľničného privádzača) s dobrou dostupnosťou mimo hluku a smogu.

V záujme nášho detského centra je, aby boli všetky detičky šťastné, zdravé, slušné, aby získali trvalé vedomosti a návyky, čo vedie k spokojnosti nás i Vás rodičov.DC Motýlik je alternatívou materskej školy, je v ňom uplatňovaná kvalitná predškolská výchova vo všetkých výchovno vzdelávacích zložkách. Nakoľko sme zariadenie nedotované štátom zostáva mamičkám rodičovský príspevok do 3 rokov dieťatka.Prevádzka detského centra je celoročná v čase 7,00 – 17,00 hod., prípadne podľa dohody.DC Motýlik je súkromné zariadenie, ktoré zabezpečuje starostlivosť o deti predškolského veku, pravidelnú alebo občasnú, celodennú aj hodinovú.Deťom je počas pobytu v detskom centre zabezečená kvalitná strava, vitamínová desiata, kompletný obed, mliečny olovrant a celodenný pitný režim.

V našom zariadení rozvíjame partnerský vzťah dospelý – dieťa, dieťa – dieťa : venujeme deťom dostatok pozornosti, ku každému dieťatku pristupujeme individuálne s prihliadnutím na jeho vek a schopnosti, ale zároveň ho učíme trpezlivosti a tolerancii voči druhým deťom a dospelým.Naše detské zariadenie nepohltil „ veľký svet “ – Maťko a Kubko, Smelý Zajko, Janka a Danka, Bratčekovia Mravčekovia, či Včielka Meduška a mnohí iní hrdinovia sú naši kamaráti – deti sa s nimi zoznamujú prostredníctvom bohato ilustrovaných kníh čím u detí formujeme potitívny vzťah ku knihám, lásku k písanému slovu a ku kultúrnemu dedičstvu.

Pozorujeme zvieratká a ich mláďatká – kozu s kozliatkami v parku, zajačicu a jej zajačikov v ich výbehu na trávičke, húsky, kačky, kuriatka, dokonca aj pštrosa počas našej výpravy k potoku a cestou nás zdravia psíkovia spoza plôtikov a ešte mnohé iné zvieratká – prídite medzi nás – spoznáte ich.

zdroj : DC Motýlik

Zdroj: www.dcmotylik.sk